FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
21-02-16 12:55  /Pseudoprezentacja/ Mobilny radar P 40,,Agata" od Model-Kom.
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Pseudo dlatego ,że dzień pochmurny,fotki robione telefonem gdyż w bałaganie poremontowym nie mogę odnależć kabla do zgrywania z aparatu. Ale...
Ciesz się pancerny narodzie kartonowy,albowiem ,,Agata" długo wyczekiwana nam się ukazała.No to zaczynamy..
Okładka -dedykowana z nr 1.


Za rysunki montażowe Karol ma u mnie piwny medal. Czysto,szczegółowo i dokładnie. Tak powinny wyglądać w każdym modelu /Marcin 77 ucz się ;))) /

I kartonowe puzzle

Zbliżenie dla kolorystycznych purystów:

i dalej

No i wisienka na torcie-żywiczna siatka radaru,do formowania na kopycie za pomocą suszarki do włosów.

Pozostałe dodatki

I to by było na tyle.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
22-02-16 11:54  Odp: /Pseudoprezentacja/ Mobilny radar P 40,,Agata" od Model-Kom.
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Andrzejku.. pomysł podgrzania obręczy radaru suszarką pojawił się na samym końcu.. Początkowo obrysy powstawały juz zagięte ale leżakują u mnie w woreczkach i okazało się , że z biegiem czasu tracą ugięcie. Przeprowadziłem próby z użyciem suszarki, i sie sprawdziło . Trzeba skleić szablon i doczepić za pomocą taśmy (np izolacyjnej ) zarys do szablonu i podgrzewając dociskać Mój radar też tak wykonałem i jest ok :) Oczywiście możemy użyć opalarki , ale trzeba uważać z temperaturą .

--
KOK007 - WWW.MODEL-KOM.PL

 
22-02-16 12:00  Odp: /Pseudoprezentacja/ Mobilny radar P 40,,Agata" od Model-Kom.
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Myślę nad włożeniem ramek do bardzo ciepłej wody,potem suszarka na kopycie.
Oj złożenie tego do cupy to będzie wyczyn.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024