FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
28-12-15 12:11  [G] Yamato JSC 1:400
wojciechG 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 15


 - 2

Witam, po 6-ciu m-cach skończyłem pancernik Yamato z JSC. Sklejał się "dobrze" aczkolwiek (co widać) to już niestety nie moja skala, a i przeszedł walkę z moim psem, który go troszkę nadwyrężył. To mój pierwszy model "pływadełka" i tego wydawnictwa (inna technika "wręgowa" i klejenia brył). Zdjęcia niestety robione telefonem, ale może się komuś chociaż przyda jako "poglądówka".







--
Pozdrawiam
Staram się jak potrafię - kleję dla przyjemności

 
28-12-15 12:56  Odp: [G] Yamato JSC 1:400
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Mnie się podoba, choć wydaje mi się ze lufy artylerii średniej robiłbym z igieł nie kartonu:-)
Widać że zarówno w realu jak i w kartonie Yamato nie miał i ne ma nigdy lekko :-)
Świątecznie pozdrawiam

 
28-12-15 14:52  Odp: [G] Yamato JSC 1:400
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam, Masz swojego Yamato,lubię modele JSC ale bez relingu goły ci on,pozdrawiam Świątecznie Marek


--PS>problemy z fotosikiemDragon

Post zmieniony (29-12-15 15:04)

 
28-12-15 15:58  Odp: [G] Yamato JSC 1:400
wojciechG 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 15


 - 2

Co do relingu to bałem się, że przy tej skali jeszcze bardziej popsuję niż dodam smaczku. Oglądałem laserowe, ale mnie nie przekonały, natomiast robić własny nie podjąłem się tak jak wspomniałem na brak materiałów brakujących do skali (relingi z "włosa"?). Jest w standardzie.
W tym trochę lepiej mi poszło, ale to nie temat na to forum:


--
Pozdrawiam
Staram się jak potrafię - kleję dla przyjemności

 
29-12-15 19:56  Odp: [G] Yamato JSC 1:400
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Gratulacje! Ten okręt zawsze będzie dla mnie magiczny.

--
Pozdrawiam Darek

 
29-12-15 21:42  Odp: [G] Yamato JSC 1:400
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Podoba mi się jak wykonałeś oba modele.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
31-12-15 16:25  Odp: [G] Yamato JSC 1:400
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Gratulacje.
Z ciekawością i podziwem oglądam galerię, gdyż również mam ten model w swoich planach - na razie bardzo odległych.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024