FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
11-03-18 10:23  [G] MiG-15 Bis Fagot
arteksoul 

Na Forum:
Galerie - 3
 

Galeria modelu MiG-15 Bis w skali 1/33 wydawnictwa Hobby Model























--

Post zmieniony (11-03-18 10:40)

 
11-03-18 10:37  Odp: [G] MiG-15 Bis Fagot
Arche 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2


 - 1

Bajeczka. Świetnie sklejony ,pomysł na galerię to strzał w dziesiątkę gratulacje .

 
11-03-18 10:47  Odp: [G] MiG-15 Bis Fagot
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 14


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Miodzio! :)

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
11-03-18 11:17  Odp: [G] MiG-15 Bis Fagot
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Dobra robota i świetna prezentacja.
Gratuluję. Podoba się.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
11-03-18 12:13  Odp: [G] MiG-15 Bis Fagot
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,miodzio,bardzo ładna grafika,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
11-03-18 13:18  Odp: [G] MiG-15 Bis Fagot
MPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Gratuluję. Bardzo efektowna galeria? Jak się skejało? Ja próbowałem skleić z tego samego wydawnictwa. Niestety przez parę błędów straciłem do niego zapał.

 
11-03-18 15:14  Odp: [G] MiG-15 Bis Fagot
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Fajnie Ci to wyszło. Gratulacje

 
11-03-18 17:11  Odp: [G] MiG-15 Bis Fagot
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Dobrze sklejony, ale te czarne krawędzie części psują cały efekt. W następnych modelach popracuj nad retuszem.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
11-03-18 17:25  Odp: [G] MiG-15 Bis Fagot
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratuluję świetnego wykonania. Miło się ogląda galerie tak wykonanych modeli.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
11-03-18 19:40  Odp: [G] MiG-15 Bis Fagot
arteksoul 

Na Forum:
Galerie - 3
 

Wszystko co napiszę jest moją oceną subiektywną. Model sprawił nieco trudności. Zwłaszcza część nosowa, która skłąda się z dwóch płaszczy plus komora podwozia. Jak widać rozdzielacz powietrza jest płaski a nie powinien taki być. Ja nie potrafiłem go wyprofilować właściwie mimo kilku prób. Dalej - opracowanie ma pomylone oznaczenie cześci - prawe/lewe. Ale to szczegół. Ogólnie model sklejało się przyjemnie mimo ubogiej instrukcji. Wspierałem się monografią MiG-a -15 Modelmania nr 1.

Spotkałem się z opinią, że retusz zbyt kontrastuje - przyznaję rację - mógł być jaśniejszy. Liczę, że z upływem czasu wyblaknie. Do retuszu użyłem Promarkerów (flamastry dla plastyków, kolor grafit) Arkusze przed wycięciem były pokryte x1 warstwą Caponu. Figurki pilota i mechanika z komercyjnego opracowania paulestudios.com, owiewka GPM.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024