FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
18-11-14 17:31  [N] Yahagi (GPM)
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Na stronie GPM dostępny jest już model IJN Yahagi. Z wręgami ciętymi laserem w zestawie (coby dobrze wpasować się w tręd modeli japońskich okrętów w cenie powyżej stówki)

Cena 140 zł.

http://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/okrety/1/200/yahagi

--

Post zmieniony (18-11-14 17:31)

 
18-11-14 18:14  Odp: [N] Yahagi (GPM)
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

No mam nadzieję że Mikołaj w tym roku nie będzie miał tylko skośnych oczu :-)
Proszę o więcej nowości bo czas najwyższy wysłać list :-)
Gdzieś tam w zapowiedziach widzialem ORP Warszawę ...

Post zmieniony (18-11-14 18:14)

 
19-11-14 00:19  Odp: [N] Yahagi (GPM)
Paweł/Fisk78 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 1

Pewnie jacyś skrytoklejcy już skleili to co jest zapowiedziane ostatnim mini prospekcie GPM :
22cm Moździerz wz 1928 1:25 widziałem prototyp w Przeciszowie
Sd.Kfz251/3ausf D "Szary wilk" 1:25 widziałem prototyp w Przeciszowie
88mm Flak 18 Selbstfahrlafette. 1:25 widziałem prototyp w Przeciszowie
Na festiwalu w Jaworznie na stoisku GPM widziałem Pz.Kpfw IV Ausf F 1:25 malowanie Afrika Korps
pokazane jest jeszcze jako zapowiedz :
USS California 1940 1:200
ORP Warszawa 1:200
Okręty podwodne Japońskie I-401 1:100 i I-402 1:200
Wiec jest na co składać zamówienia do tego nie istniejącego hi hi .

Post zmieniony (19-11-14 08:57)

 
19-11-14 09:15  Odp: [N] Yahagi (GPM)
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Rozxmawiałem na temat ORP Warszawa , projekt poszedł do poprawki , zawita prędzej na Wielkanoc niz na gwiazdkę.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
19-11-14 09:58  Odp: [N] Yahagi (GPM)
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

No mam nadzieję że YAHAGI będzie takim symbolicznym "łabędzin śpiewem" dla japońskich kartoniaków - no żartuję oczywiście :-)
ORP Pułaski jeśli o niego chodzi wydany był w GPM i fajnie się prezentuje jeśli o to chodzi Zbigu.
Jak to powiadają złom nie złom ale pływa i szkoli, a wiadomo lepszy złom pływający niż nowczesne cudeńko zakonserowane w stoczni które miało byc suoer hiper a w najlpeszym razie będzie pływającą wanną (przykre to)

Wracając do tematu, rzeczywiście kleić jest co.
I niech mi nikt nie wmawia że nie ma Mikołaja - bo skąd ja te modele dostaję ?? :-)
Pzdr

 
19-11-14 12:26  Odp: [N] Yahagi (GPM)
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Zbyszku, ja znam osobę która służyła i na Warszawie i na OHP i uwierz mi, baardzo sobie nasze fregaty chwali. Paru innych marynarzy (nie dysydentów) takie samo ma zdanie o nich. A jako że to bezpośredni użytkownicy, to ich zdanie wydaje mi się miarodajne.

GPM takiego wydał http://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/okrety/1/200/orp-gen-k-pulaski-fregata-oliver-hazard-perry-class

--

Post zmieniony (20-11-14 13:27)

 
20-11-14 16:56  Odp: [N] Yahagi (GPM)
karlos   

Hmmm... lubię i uważam za bardzo dobre modele z wydawnictwa GPM ale tym razem musze się przyczepić do tego modelu bynajmniej patrząc na okładkę .Jakieś te kolory nie spójne (nadbudówki są ciemniejsze od burt) to raz a dwa cena ??hmmm dodam 40zl więcej i mam IJN NAGATO .A tego chyba nie trzeba komentowac .Tak myślę bynajmniej

 
20-11-14 18:03  Odp: [N] Yahagi (GPM)
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Karlos nie ma się czego czepiać ,tylko dziękować za takie tematy,po pierwsze to co jest na okładce i w galerii jest zapewne surówką sklejoną w tydzień lub dwa z jakiś marnych wydruków
Po drugie w cenie modelu jest też zestaw wręg a Nagato w swojej cenie raczej wręg nie posiada
Osobiście nie mogę się doczekać kiedy trafi w moje łapska a może w nożyczki :-)

 
20-11-14 18:17  Odp: [N] Yahagi (GPM)
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Szczerze? Właśnie robię Kongo bez zestawu wręg, wszystko tnę ręcznie. I następnego Akagi tak samo zrobię (za to zainwestuję w detale). Więc ja osobiście kupiłbym ten model ale bez wręg. To pewnie z 40-60 zł mniej. W to miejsce zainwestowałbym w detale cięte laserem, które są bardzo przydatne. To tak na marginesie...

Co do tematu to też raczej mam przekonanie, że na okładce i w galerii to jakaś wczesna wersja. A temat badzo fajny. Szkoda tylko że z tymi wręgami... :(

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
20-11-14 18:43  Odp: [N] Yahagi (GPM)
Teledzin   

Przestańcie psioczyć na cenę!
Jak się podzieli na ilość miesięcy przez które się będzie go "dziergać" (zwłaszcza bez laserowych, albo fototrawionych detali) to wyjdzie jakieś kilkadziesiąt groszy za dzień!!!!
Zresztą modeli nie powinno się kupować na półkę tylko do klejenia...

--
Sklejam, bo lubię...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024