FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 8Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
17-12-13 20:14  [Z] Jaskóła i Hiena - AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

17.12.2013
Szanowni Państwo,

KA 5-6/2013 z modelem niemieckiego myśliwca odrzutowego
Me 262 "Schwalbe" ukaże się pod koniec stycznia 2014 r.
W numerze 1/2014 KA zamieścimy model japońskiego myśliwca
Ki-61 "Hien".

Życzymy wszystkim wesołych świąt Bożego Narodzenia
i szczęśliwego Nowego Roku 2014.
Jadwiga i Andrzej Halińscy

 
17-12-13 20:53  Odp: [Z] Jaskóła i Hiena - AH
rysiu62   

To nie jest krytyka ani jakieś tam utyskiwanie, ale numer podwójny to i cena chyba ...

 
17-12-13 21:00  Odp: [Z] Jaskóła i Hiena - AH
DARECKI IV 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

rysiu62, ale o co chodzi , chyba coś nie na temat z twoim wpisem :-)

 
17-12-13 21:47  Odp: [Z] Jaskóła i Hiena - AH
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Mnie już dawno przeszło to ile model kosztuje. Kieruję się już tym co ZbiG napisał jak mnie stać i jak mi się podoba to kupuję, a jak nie to nie.
I najlepsze jeszcze ceny nie ma podanej, a już zaczyna się że cena będzie wysoka. Potwierdza się to, że Polacy lubią gdybać :D

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
17-12-13 22:00  Odp: [Z] Jaskóła i Hiena - AH
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

No to Hien ci u nas będzie dostatek, kreda , offset, Hal , model , kto chce ten bierze.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
17-12-13 22:09  Odp: [Z] Jaskóła i Hiena - AH
FloggerB   

Nawet oryginalny zapach wnętrza kabiny po walce będzie.
Kupuję po trzy !

 
17-12-13 22:10  Odp: [Z] Jaskóła i Hiena - AH
rysiu62   

Oczywiście ,że kogo stać to kupi i ja kupię jak zdecydowaną większość modeli tego wydawnictwa. A piszę o cenie (powtarzam dla tych co nie przeczytali pierwszych wyrazów mego poprzedniego wpisu - nie krytykuję i nie utyskuję) ponieważ wydawcy sami podają prezentując nowości ich ceny a tu zabrakło tej informacji. Przypuszczam iż ,,gwiazdki,, nie będzie i u wydawcy min. stówka plus koszty przesyłki a w EMPiK który jest ,,be,, i jak ktoś napisał zdziera do 50% marży kupi się ... trochę taniej. Mam szczęście kupować w EMPiKu niepogięte.Stówka za numer podwójny ma się rozumieć.

 
17-12-13 22:52  Odp: [Z] Jaskóła i Hiena - AH
kari   

..., a ja zwróciłem uwagę na to jak Wyd. AH walczy albo raczej przegrywa ... z czasem; KA 5-6/2013 ukaże się pod koniec stycznia 2014 r.
... to prawie rok opóźnienia ;-)
-------------------------------------------------------------------------

 
18-12-13 15:14  Odp: [Z] Jaskóła i Hiena - AH
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Panowie "Jaskółka" i "Hiena" - tak jest w tytule wątku. Tak się składa, że Hien to nie "hiena" ale także jaskółka w tłumaczeniu z japońskiego na nasz... :-)

--
MacGregor

 
18-12-13 21:38  Odp: [Z] Jaskóła i Hiena - AH
Troyt   

Hien brzmi lepiej niż schwalbe w przypadku jaskółki :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 8Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024