FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
04-01-18 21:12  Dotyczy tematu Ił-10
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Tylko teraz niech wydawcy, którzy mają styczność z tym Panem ,może by poruszyli główkami i doszli do pewnych wniosków.
Już nie chodzi tylko o Wojtka.
Zamówiłem sobię paczkę z modelami od proArte- dziękuję.
Odmawiam jak tylko się zjawi.
Nie ważne czy projekt lepszy od Hala etc.
Czy druk będzie piękny.
Nie bo nie.
Człowiek ma swoją godność.
Out.

Przepraszam administrację- musiałem.

 
04-01-18 21:48  Odp: Dotyczy tematu Ił-10
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Dołączam.

Trzeba się szanować.

Jako członek tego forum, poczułem się obrażony epitetami rzucanymi przez Pacyńskiego na FB pod adresem społeczności Konradusa.

Dlatego nie zamierzam się przyczyniać do dalszych sukcesów autora. Spokojnie można żyć bez jego modeli i nadal będzie co kleić. Pozdrawiam wszystkich kolegów z forum.

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 
04-01-18 22:00  Odp: Dotyczy tematu Ił-10
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

"Proponuję zebrać się w Warszawie, albo nie w Sierpcu i spalić publicznie wszystkie modele autorstwa M.Pacyńskiego, proponuję wymazać nazwisko i dokonania tego autora z Wielkiego Spisu Modeli Kartonowych w skrócie WSMK, który jest na forum "... taaa zróbcie jeszcze pińcet rzeczy, które wam poprawią samopoczucie, ale zanim to zrobicie stańcie sobie przed lustrem i zadajcie sobie pytanie - kto tu kogo prowokował do takiej reakcji, takiej czyli zawsze takiej samej ze strony M.Pacyńskiego - no słucham, czy cała ta akcja by się odbyła, gdyby nie sklejanie "przypadkowo" modelu akurat tego autora przez cevę w taki, a nie inny sposób - no jak tam jakieś refleksje ?!
Modele tego autora są jakie są - wiadomo, że to nie Hal, czy inny Kalinowski Waldemar, więc o co chodzi - ja nie kupuję modeli tego autora, a co za tym idzie mam święty spokój : )

 
04-01-18 22:03  Odp: Dotyczy tematu Ił-10
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Zanim zamkną ten wątek :), bo miałem się wpisać w poprzednim Ile 10, no ale go zamknięto :)
pozwolę sobie na własne zdanie w tym całokształcie.

Chdzi tutaj bowiem, moim zdaniem, o generalia i kluczowe coś w naszej profesji kartonowej, którą uprawiamy.

Bardzo popieram działania Cevy w zakresie wytykania ewidentnych błędów projektowych (tak jak to nam wykazał). Wydawcy wydają modele by je sprzedać i sami powinni być zainteresowani ich, też projektową jakością. My kupujemy, aby skleić je bez większych problemów.
Ale najważniejsze dla mnie jest to, że gdy jakiś "żółty dziób" trafi na nieścisłości, zniechęci się i pizdn..e to w kąt, będzie niestety jednego z nas mniej, i to SZKODA dla mnie największa i STRATA jest.
Raz jeszcze, popieram Cevę i nie sądzę, aby swymi wpisami w ostatniej relacji zbliżył się do przesłanek cytowanych artykułów karno-wykroczeniowych.
Będę świadczył za Jego racją.

W edycji dopiszę, że jako wieloletni, dość "neutralny" uczetnik Tego Szacownego Forum Konradus, poczułem się urażony głęboko niesprawidliwymi ocenami i epitatami zamieszczonymi per generalis przez Pana projektanata na publicznym portalu FB.
Zwracam się ninieszym o Jego opamiętanie i nas, mnie też, przeproszenie i wycofanie się z tych niesprawidliwych ocen.

--

Post zmieniony (04-01-18 22:42)

 
04-01-18 22:24  Odp: Dotyczy tematu Ił-10
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Zgadzam się z Artem. Jak zwykle wyraził swoją opinię w sposób bardzo parlamentarny. Ceva rzetelnie przedstawia co siedzi w projekcie a tamten się obraża jak baba. Weź się chłopie naucz w końcu modele projektować bo koło Wojtka to tyś nawet nie siedział a zaprojektował on tych modeli kilka. Tamten wydaje te "proste modele" "dla niedzielnych sklejaczy" za miliony.

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
04-01-18 22:25  Odp: Dotyczy tematu Ił-10
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Halogen, jak napisałem na wstępie.
Nie chodzi tutaj już o Wojtka.
Gdyby np. Twój nastoletni syn publikował na tym forum prace, nie czuł byś się dziwnie po przeczytaniu takich obraźliwych wpisów na fejzbóku?
I co ku**a mam jeszcze może takiemu człowiekowi dorzucić do portfela Pieniążki za to że tak na mnie wypisuje?
Mógł po prostu przemilczeć sprawę. To wolny kraj i każdy ma prawo wyrażać swoje opinie..
Czy ja tego Pana wyzwałem? Kiedykolwiek?

Jak to " mawiajo":

"Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy"

 
04-01-18 22:28  Odp: Dotyczy tematu Ił-10
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Ten watek tez zamykam, bo do niczego nie doprowadzi. Kazdy zrobi co uwaza z uzyskana wiedza, czy to na temat modelu, watku, autora relacji i jego wypowiedzi, autora modelu i jego wypowiedzi, komentujacych, czy teorii powstania wszechswiata...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024