FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
30-01-14 02:13  [Relacja z Budowy] Samolot Myśliwski Fokker D.VII (Finlad)
Konrad 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witam

Dawno tu nie za glądałem. Teraz na dniach zaczołem kleić model samototu Fokker D.VII. Jak narazie idzie w miare dobrze. Nie mam żadnych trudności z którymi bym sobie nie poradził. Narazie zaczołem kleić szkielet kadłuba, makietę silnika, kokpit. Właśnie teraz zaczołem kleić kokpit. Jak narazie zadnych zdjęć nie robiłem bo nie mam nic konkretnego zrobionego jak cos bedę miał to kleję na forum i ocenicie moją prace nad modelem.

Pozdrawiam

 
30-01-14 07:39  Odp: [Relacja z Budowy] Samolot Myśliwski Fokker D.VII (Finlad)
Bartko28 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7


 - 6

Skoro tu zaglądałeś już wcześniej to powinieneś wiedzieć, że relację zaczyna się w chwili, kiedy masz już coś, czym możesz się podzielić z innymi. Od biedy okładka i podklejone wręgi plus kilka słów o modelu i ew. planach co do jego budowy. Inaczej... obawiam się reakcji "sił" najwyższych. ;-)

--
Pozdrawiam. Bartko28

 
30-01-14 09:46  Odp: [Relacja z Budowy] Samolot Myśliwski Fokker D.VII (Finlad)
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Witam,
Ciszę się, że nie masz żadnych trudności jak piszesz. Uwagi jak wyżej i proszę pisz poprawnie bez błędów. Język polski wszak piękny jest !
Pozdrawiam

 
30-01-14 12:47  Odp: [Relacja z Budowy] Samolot Myśliwski Fokker D.VII (Finlad)
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Następnym razem relację poprowadź w języku polskim i z gotowymi zdjęciami pierwszych elementów.
Tymczasem tego potworka zamykam.

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024