FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
27-08-12 19:52  [Galeria] Transatlantycki przelot czyli RWD-5bis , 1:33/50. Projekt własny.
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Witam i zapraszam do galerii niniejszego samolotu.
Historii maszyny przytaczać nie muszę, właśnie na niej pilot Stanisław Skarżyński przeleciał jako pierwszy Południowy Atlantyk 7.05.1933 r.
Model zaprojektowałem w skali 1-33. Poniżej zdjęcia pierwszej surówki... specjalnie dumny z niej nie jestem, ale traktowałem ją bardziej roboczo ;) I oczywiście model myślę jeszcze wzbogacić - tak wewnątrz jak i z zewnątrz.




--

Post zmieniony (14-05-13 19:23)

 
27-08-12 20:05  Odp: [G] RWD-5bis, 1:33. Projekt własny.
Kofi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Już?

--
www.kofimodels.jcom.pl - zapraszam na moją stronę internetową.
Początkujący

 
27-08-12 20:07  Odp: [G] RWD-5bis, 1:33. Projekt własny.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Widać, że erwudziak jest sklejalny :-) gratuluję kolejnego projektu. Może ten mój "zielony" teraz się jakoś przebije do przodu.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
28-08-12 09:09  Odp: [Galeria] Transatlantycki przelot czyli RWD-5bis , 1:33. Projekt własny.
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Dzięki :)
I na zielonego czas przyjdzie ;)

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
28-08-12 09:19  Odp: [Galeria] Transatlantycki przelot czyli RWD-5bis , 1:33. Projekt własny.
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

Brawo Tomek! :-)
I proszę, pójdź za ciosem i zrób też zwykłą , dwumiejscową "piątkę".

--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 
28-08-12 11:38  Odp: [Galeria] Transatlantycki przelot czyli RWD-5bis , 1:33. Projekt własny.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Tomasz K. napisał:
I na zielonego czas przyjdzie ;)

Czuję się pocieszony. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
28-08-12 12:05  Odp: [Galeria] Transatlantycki przelot czyli RWD-5bis , 1:33. Projekt własny.
cfemar   

Modelik pierwsza klasa:-) Jedno pytanie. Czy nie lepiej było by owiewki kol zaprojektować jako dwa elementy łączone wzdłuż os samolotu, zamiast kilku pasków poprzecznie? Pytam gdyż wydaje mi się, że efekt byłby lepszy.

 
28-08-12 15:37  Odp: [Galeria] Transatlantycki przelot czyli RWD-5bis , 1:33. Projekt własny.
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Widze Tomku, ze sie rozkrecasz :) Gratuluje kolejnego udanego projektu i pozostaje czekac na nastepne :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
28-08-12 17:02  Odp: [Galeria] Transatlantycki przelot czyli RWD-5bis , 1:33. Projekt własny.
Ziga 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

MONowskiego nikt nie ma, to może z sentymentu skleję tego, jeśli kiedyś zostanie wydany (są takie plany?).

--
Pozdrowienia
Kaz

"They say hard work never hurt anybody, but I figure why take the chance" - Ronald Reagan

 
28-08-12 19:41  Odp: [Galeria] Transatlantycki przelot czyli RWD-5bis , 1:33. Projekt własny.
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Dzięki :)
Stealth - między tą wersją a dwumiejscową jest masa różnic, nawet kadłuba... musiałbym projektować od nowa.
cfemar - owiewki zamiast BCG kleiłem nieporadnie cyjanoakrylem... stąd efekt na zdjęciach. Ewentualnie mogę zrobić alternatywnie na dwa/trzy elementy.
Ziga - o wydaniu nie jestem w stanie nic teraz powiedzieć.

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024