FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 7Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
17-01-13 15:05  [Koncert życzeń] Nowy Rok nowe prośby do projektantów
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Temat już był ale żeby nie nabijać nowych postów postanowiłem odświerzyć. Mamy nowy rok , plany wydawnicze na rok ubiegły zostały lub nie zrealizowane więc może nowy koncert?

Ja ze swojej strony marzę o wydaniu poprawionej wersji polskiego trałowca typu 206f .
okręcik całkiem sympatyczny, w sumie prosty konstrukcyjnie a że pod polską banderą pływało ich sporo jak na siłę naszej "navy" .... może wart tego żeby go "odgrzać" ? .Po za tym jeśli ktoś zechciałby go zaprojektować w skali 1:100 ...... to myślę że byłby to całkiem fajny model zarówno dla modelarzy zaawansowanych jak i dla początkujących...Mieliśmy nie wiele własnych konstrukcji jeśli chodzi o okręty wojenne więc może warto podjąć temat?
Dokumentacja jaka taka jest dostępna, zdjęć cala masa w internecie i to dość szczegółowych jeśli chodzi o elementy wyposażenia ...Gdyby nie to że bladego pojęcia nie mam jeśli chodzi o użycie programów do projektowania sam chętnie podjąłbym wyzwanie i "wystrugał" taki sympatyczny okręcik....bogiem a prawdą kawał historii naszej marynarki....szkoda że do tej pory oprócz Małego Modelarza nikt nie podjął wyzwania...

--

 
17-01-13 16:15  Odp: [Koncert życzeń] Nowy Rok nowe prośby do projektantów
SzalonyRyś 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jeśli już ma być kolejny temat to prosił bym marzycieli o kompletowanie dokumentacji i zgłaszanie tutaj marzeń z dokumentacja umożliwiającą poprawne zaprojektowanie kadłuba czy przekroje wtedy marzenia będą miały większe szanse na spełnienie. Nie namawiam do publikacji materiałów ale do zgłaszania propozycji z posiadaną dokumentacją.

--
"Promy kosmiczne też budują ludzie, więc nie ma że się nie da, najwyżej trzeba się naumieć"

 
17-01-13 17:02  Odp: [Koncert życzeń] Nowy Rok nowe prośby do projektantów
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Dobrej dokumentacji jest od groma i jeszcze troche - przynajmniej dla plywadwel. Wszystko zalezy od ilosci funduszy jakie chce sie na ten cel przeznaczyc. Znacznie gorzej jest z wolnym czasem na projekty.
Sorry za brak polskich liter ale pisze na ruskiej klawiaturze

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
17-01-13 17:03  Odp: [Koncert życzeń] Nowy Rok nowe prośby do projektantów
Twy-Paweł   

Witam Wszystkich :)

Mimo że dopiero się zarejestrowałem, odwiedzam tą stronę już od dłuższego czasu z nadzieją że dzięki waszym poradą będę kleić coraz lepiej.

Wracając do tematu, jako że nadarza się okazja, także postanowiłem wrzucić swoje życzenie (może się spełni :P).

Tak więc poproszę : Mitsubishi S-70A-12 czyli UH-60J najlepiej w malowaniu Japan Air Rescue Wing (zółto-białe).

Sam chciałem zrobić ten śmigłowiec na podstawie Blackhawka z GPM jednak efekt końcowy był poniżej średniego (nie wychodzi mi przemalowywanie modeli :( )

Pozdrawiam :)

--

 
17-01-13 17:14  Odp: [Koncert życzeń] Nowy Rok nowe prośby do projektantów
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

I żeby zamarzeniami szły interesy wydawców, czyli żeby mieli przychody z takich wymarzonych modeli. Wydać model nie problem, gorzej jest go sprzedać.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
17-01-13 20:44  Odp: [Koncert życzeń] Nowy Rok nowe prośby do projektantów
Hator   

Dlatego lepiej samemu zasiąść za stołem i próbować coś wykreślić. Komputer niekoniecznie musi być zawsze potrzebny, jeśli robi się coś dla siebie . :-)))

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
17-01-13 22:53  Odp: [Koncert życzeń] Nowy Rok nowe prośby do projektantów
SAW 

 

Ja chciałbym któryś z pancerników typu South Dakota lub North Carolina albo coś innego ''dużego" z US NAVY... sam sobie teraz opracowuje BB 63 bo ten z GPM jest taki sobie.

--

 
18-01-13 06:15  Odp: [Koncert życzeń] Nowy Rok nowe prośby do projektantów
dariusz1   

Witam a moim marzeniem było by wydanie jakiegoś autobusu np.solaris U15 w skali 1:25

 
18-01-13 08:16  Odp: [Koncert życzeń] Nowy Rok nowe prośby do projektantów
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

A ja bym marzyła o czymkolwiek, co wzięło udział w bitwie pod Lissą.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
18-01-13 08:55  Odp: [Koncert życzeń] Nowy Rok nowe prośby do projektantów
yak   

Midway w 1:200. Hornet, Yorktown lub Enterprise.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 7Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024