FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
01-11-12 15:45  [Galeria] ''STODOŁA''. Tajny projekt ''projektu'' cz. II
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

"Panie władza! My tu nie prowadzimy warsztatu. Gniło to to na polu to żeśmy do stodoły wprowadzili. Ot dzieciuch se zabawkę znalazły i se tak grzebią przy tem."

Tajni agenci ściśle tajnych służb nie próżnują i są zawsze na posterunku ;-)


Z przyczyn technicznych, link do galerii zewnętrznej. Inaczej już galerie nie będą prezentowane prze zemnie.



To druga powstała makieta z cudownego szarego materiału, którego skład chemiczny i właściwości fizyczne są tak pilnie strzeżone przez ściśle tajne służby ;-)

A na poważnie: (taaa od razu ;-) )
Surówka EMF klejona butaprenem zaczęła się rozsypywać w rękach, po każdorazowym zdjęciu z półki (zresztą nie tylko ta) i zaistniała potrzeba jakiegoś zmyślnego zabezpieczenia jej przed wścibskim dotykiem ;-) Po bardzo pomyślnym i satysfakcjonującym sfinalizowaniu "HANGARU 18" urodził się kolejny zamysł obudowania oldtimera jakąś budowlą.

Na dzień dzisiejszy rozwiązał bym to nieco inaczej, bo przez tą jedna ścianę pole widzenia wnętrza jest mocno ograniczone, ale i tak jestem z efektu w miarę zadowolony ;-)

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że budowa tych "dioram" sprawia mi ogromną przyjemność, a rozwiązywanie kolejnych trudności technicznych przynosi dużo satysfakcji :-)

Aktualnie diorama znajduję sie w zbiorach Muzeum papírových modelů Police nad Metují.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Post zmieniony (17-06-20 21:45)

 
01-11-12 16:12  Odp: [GALERIA] "STODOŁA". Tajny projekt "projektu" cz. II
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Grunt to pomyślunek. Wyszło extra.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
02-11-12 11:17  Odp: [GALERIA] "STODOŁA". Tajny projekt "projektu" cz. II
PD 



Na Forum:
Galerie - 25
 

"Sam model (nawet na surowo) bez odpowiedniej oprawy, jest jak danie podane bezpośrednio ... na stole"
Jestem jak najbardziej za! ;o)
PD

--
MODELmaniak.pl - strona wrocławskich modelarni
- strona MODELmaniak.pl na FB

 
02-11-12 14:45  Odp: [GALERIA] "STODOŁA". Tajny projekt "projektu" cz. II
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam, fajny pomysł,zastosowałbym tylko diodę do podświetlenia w lampce i pewnie przykrył szybą od czoła,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
03-11-12 01:54  Odp: [GALERIA] "STODOŁA". Tajny projekt "projektu" cz. II
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

marek1 były takie zamysły, ale z założenia to mają być "tanie" konstrukcje z tego co pod ręką ;-) Dodatkowo, o czym nie wspomniałem wcześniej, mają się mieścić w pudełkach po papierze formatu A4 lub A3 ;-) Łatwiej je wtedy magazynować ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024