FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
06-09-13 23:37  [G] Japoński buldożer Komatsu G-40 (Orlik)
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Cichutko po kryjomu, nie mówiąc nic nikomu...powolutku dłubałem sobie rzeczony model. Urzekł mnie swą przecudną urodą na wystawie w żywieckiej "Śrubce", gdzie zanabyłem go drogą kupna. Nie miał okazji długo leżakować... Model może się wydawać prosty w budowie i z jednej strony tak jest, bo nie jest to jakiś mega czołg z zilionem części, z drugiej jednak konstrukcja jest jednak wymagajaca. Samo opracowanie jest bardzo dobre i zastrzeżeń co do niego nie mam. Od siebie tym razem dodalem...6 łbów śrub i upultanie, reszta to zawartość wycinanki. Nie ma co tu za dużo pisać, zapraszam do galerii.




--

Post zmieniony (06-09-13 23:51)

 
07-09-13 06:33  Odp: [G] Japoński buldożer Komatsu G-40 (Orlik)
Ziga 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Pięknego pokraka wystrugałeś w tajemnicy ;-)

--
Pozdrowienia
Kaz

"They say hard work never hurt anybody, but I figure why take the chance" - Ronald Reagan

 
07-09-13 07:04  Odp: [G] Japoński buldożer Komatsu G-40 (Orlik)
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

No fajnie fajnie .Czyli masz się z czym pojawić w Przeciszowie :):)

pozdro Andrzej

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
07-09-13 09:14  Odp: [G] Japoński buldożer Komatsu G-40 (Orlik)
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Model zacny, ale koledze oprócz modelu mogłoby się znowu chcieć strugać też relację z budowy:-) Bo w ryja:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
07-09-13 11:56  Odp: [G] Japoński buldożer Komatsu G-40 (Orlik)
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

a już myślałem, że pierwszy w standardzie :) a tu nieeeeeee. Pięknie go zrobiłeś, wygląda świetnie!

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
07-09-13 12:21  Odp: [G] Japoński buldożer Komatsu G-40 (Orlik)
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,bardzo ładny,jednak wg mnie trochę są za grube węże ,chyba ,że nie było innych w magazynie,a może to moja optyka, nikt inny nie zwrócił na to uwagi,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
07-09-13 13:33  Odp: [G] Japoński buldożer Komatsu G-40 (Orlik)
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Raziel - standard może nie w pełnym tego słowa znaczeniu, ale jednak bez malowania całości:-) A to już coś:-) Zresztą imć Demon kroczy ścieżką "bez malowania" i dlatego może wciąż go lubimy z chłopakami:P

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
07-09-13 19:24  Odp: [G] Japoński buldożer Komatsu G-40 (Orlik)
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 39
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 3

Zaraz zaraz coś z tym modelem jest nie tak a gdzie jest lufa? ;-)
Oblukamy za dwa tygodnie na żywo.

--
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire

ŁSM

 
07-09-13 20:39  Odp: [G] Japoński buldożer Komatsu G-40 (Orlik)
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Na zapowiedź takich pieszczot, to chyba zdecyduję się jednak na jakąś relację, wszak jest szansa, że za dwa tygidnie natknę się na kogoś sympatycznego i miłego z jaszczurką na koszulce...
Co do przewodów ciśnieniowych, hmhm, miałem dylemat, mogłem dać izolację albo z 1,5mm2 albo z 2,5. Ta pierwsza była troche za cienka, druga trochę za gruba. Co wybrałem widać, czy dobrze...zdecydujcie.
W którym miejscu kończy się standard, a zaczyna walorka - o tym były już dyskusję, ja nie potrafię tego określić.
A co do lufy...będzie, już niedługo, całkiem spora nawet bo 105mm. ;)

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
09-09-13 07:26  Odp: [G] Japoński buldożer Komatsu G-40 (Orlik)
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Świetnie wyszedł Ci ten "traktorek" :-)

--
Pozdrawiam Darek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024