FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
13-05-12 09:51  [N] Świat z Kartonu 013 Latarnia z Faros 1:200
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Obiecywałem kilka nowości? A więc proszę bardzo!

W dokładnie rok po wydaniu pierwszego numeru kolej na model 13. Szczęśliwa 13 trzynastego :-) . Nie było chyba dłużej zapowiadanego modelu, ale wreszcie stało się i model jest.

36 stron części, blisko 60 cm wysokości, podstawa 40x40, i mega, mega dużo szczegółów, czyli to co lubimy najbardziej. Cena nie jest niska niestety, ale zapewniam że warto.


Resztę szczegółów na stronie internetowej http://www.swiatzkartonu.eu/index.php?option=com_jshopping&controller=product&task=view&category_id=1&product_id=18&Itemid=227






Nie zapominajcie o konkursie na najlepiej sklejony model wydawnictwa Świat z Kartonu.

I jeszcze tylko małe info o Promocji Urodzinowej - od dziś do końca miesiąca kupując dowolne 2 modele na naszej stronie internetowej płacimy tylko za ten droższy z nich. Zapraszam.

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
13-05-12 17:05  Odp: [N] Świat z Kartonu 013 Latarnia z Faros 1:200
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Mi się podoba, bo .... inny. Fajny pomysł.

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
14-05-12 21:19  Odp: [N] Świat z Kartonu 013 Latarnia z Faros 1:200
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Na waszą prośbę dodałem kilka fotrk gotowej latarni w galerii na stronie wydawnictwa. Sorki za brak perfekcji w wykonaniu, ale nigdy nie twierdziłem że umiem dobrze popełnić model, myślę że materiał jest na tyle dobry (mam na myśli wycinankę) że dobry modelarz jest w stanie zrobić z tego prawdziwe arcydzieło, ale to się okaże. Swoją drogą zapraszam do konkursu, wykonanie tego modelu w przypadku braku konkurencji to prawie pewniak zwycięstwa, a to grozi prócz prenumeraty 50zł bonem towarowym, chyba warto?

dla leniwych link http://www.swiatzkartonu.eu/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=14:latarnia-morska-na-faros-marek-dworaczek&Itemid=166

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
22-05-12 18:16  Odp: [N] Świat z Kartonu 013 Latarnia z Faros 1:200
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Witam

Ja już mam ten model. Takiej księgi dawno nie widziałem. Model opracowany jest z dbałością o najmniejsze nawet szczegóły. Tekstury bardzo ładne. Na oko to ładnych kilka-kilkanaście miesięcy klejenia.
Wg mnie naprawdę warto mieć ten model w swojej kolekcji.

Pozdrawiam

--
----------------
Gotowe (od 2005 r.): Citroen 5HP , Kosciół neogotycki w Szczecinie-Dąbiu, EMF (Studebaker) 30 Roadster - WAK #1, Hanomag (Komissbrot) - WAK #5, Hans Lody Z-10, Zamek Neuschwanstein
Zapraszam na moją stronę: www.kartoniarz.mojserwer.info

 
02-06-12 14:40  Odp: [N] Świat z Kartonu 013 Latarnia z Faros 1:200
klaymen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 26
 

Właśnie otrzymałem model z prenumeraty ,którą wygrałem w konkursie wydawnictwa. Muszę przyznać że początkowo cena wydawała mi się przesadzona, ale patrząc na objętość modelu nie dziwię się że tyle kosztuje. Latarnia jest dużo większa, i bardziej szczegółowa niż myślałem.




Przez ilość zaczętych modeli i brak czasu prawdopodobnie nie skleję latarni, a szkoda żeby się u mnie marnowała. Dlatego oddam model za darmo komuś kto obieca że go sklei, i umieści relację (albo chociaż galerię) na forum. Kto pierwszy ten lepszy.

Post zmieniony (02-06-12 14:40)

 
02-06-12 14:42  Odp: [N] Świat z Kartonu 013 Latarnia z Faros 1:200
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

;)

--

 
15-07-12 18:46  Odp: [N] Świat z Kartonu 013 Latarnia z Faros 1:200
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Witam ponownie.

Wakacje w pełni, ale jak można się było spodziewać i co właśnie zapowiadają nam "szpecjaliści" od pogody (i niepogody) nieco się rozkapie. W związku z tym moja propozycja. Oddam w dobre ręce model celem przeprowadzenia relacji na forum.

Wymagania:
minimum 2 zakończone sukcesem relacje.
bezstronność i obiektywizm

propozycje proszę słać na maila admin@swiatzkartonu.pl (kto pierwszy ten lepszy).

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
15-07-12 19:07  Odp: [N] Świat z Kartonu 013 Latarnia z Faros 1:200
madteam19 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Jeśli spełniam wymagania chętnie sobie skleję latarnię:)

--
moja stronka http://www.madteam-modelarstwo.cba.pl zapraszam
pozdrawiam
Patryk vel madteam

 
15-07-12 19:27  Odp: [N] Świat z Kartonu 013 Latarnia z Faros 1:200
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Oki,


proszę o dane do wysyłki i czekam na relację.

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
15-07-12 20:47  Odp: [N] Świat z Kartonu 013 Latarnia z Faros 1:200
klaymen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 26
 

Gdyby ktoś jeszcze chciał skleić latarnię to moja oferta sprzed pięciu postów jest dalej aktualna.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024