FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
21-11-11 09:11  [nowość]: MODELIK 37/11] polski ciągnik artyleryjski SG-10
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Polski Half-Track z 1952 roku – półgąsienicowa konstrukcja stworzona na bazie ciężarówki STAR 20. W latach 1949-1952 zbudowano jeden prototyp i 3 egzemplarze próbne. Pojazd miał służyć w wojsku jako ciągnik artyleryjski i ciężarówka terenowa. Oryginalna i mało znana konstrukcja z okresu wczesnego PRL. Mimo pomyślnych wyników prób nie wszedł do produkcji seryjnej, ponieważ powstał w tym czasie lepszy od Stara 20 nowszy Star 66. Autor opracowania: Janek „Kierownik” Kołodziej. Zeszyt A4 zawiera 12 arkuszy z częściami do wycinania, 6 stron z rysunkami montażowymi, 2 strony z historią konstrukcji i opisem budowy.
Cena detaliczna brutto 36,00 zł. Do modelu jest dostępny zestawy wycinany laserowo w cenie detalicznej brutto 30,00 zł. zawierający wręgi, koła, bieżniki opon, detale i (co najważniejsze) ażurowe gąsienice.
Modele i zestaw laserowocięty są już dostępne w sprzedaży wysyłkowej w naszym sklepie internetowym, tam też można obejrzeć arkusze z częściami, rysunki montażowe, zdjęcia modelu wykonanego przez autora i zestawu wycinanego laserowo.



--
JOL

 
21-11-11 12:12  Odp: [nowość: MODELIK 37/11] polski ciągnik artyleryjski SG-10
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Świetny temat :D nie podejrzewałem że się kiedykolwiek w kartonie pojawi :D jak dla mnie pozycja obowiązkowa

--
GG 6801515

 
21-11-11 12:14  Odp: [nowość: MODELIK 37/11] polski ciągnik artyleryjski SG-10
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

No proszę, nawet nie wiedziałem,że coś takiego było.
Przepiękny brzydal ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
21-11-11 13:56  Odp: [nowość]: MODELIK 37/11] polski ciągnik artyleryjski SG-10
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Super, na taki temat czekałem. No to by się jeszcze haubicoarmata do niego przydała.

--
http://messer.cba.pl

 
21-11-11 22:42  Odp: [nowość]: MODELIK 37/11] polski ciągnik artyleryjski SG-10
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Nie za mizerne to to na haubicoarmatę ?

--
serwusik

 
21-11-11 23:02  Odp: [nowość]: MODELIK 37/11] polski ciągnik artyleryjski SG-10
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Rozpędziłem się z tą haubicoarmatą. Na zdjęciach z prób widać, jak SG-10 holuje haubicę 152 mm wz. 1943 D-1 oraz armatę ppanc. 100 mm wz. 1944 BS-3. Jednak w opisie jest wspomniane, że holowanie haubicy w terenie nie wychodziło mu najlepiej.

--
http://messer.cba.pl

 
17-01-12 15:54  Odp: [nowość]: MODELIK 37/11] polski ciągnik artyleryjski SG-10
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Panowie, czy miał już ktoś z Was z tym sprzętem do czynienia ? w Poznaniu nigdzie nie mogę go trafić :(

--
GG 6801515

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024