FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
11-11-15 16:49  [G] Ratusz Staromiejski w Szczecinie
PiroMariolaNT 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam wszystkich!
Niedawno udało mi się skończyć kolejny budynek, tym razem Ratusz Staromiejski w Szczecinie wydawnictwa Modelik. Jest to piąty model, który wykonałam i już można powiedzieć, że moja technika chyba się polepsza. Według własnego uznania dokonałam kilku modyfikacji. Najbardziej zauważalnym elementem jest podłoże. Model miał przygotowany wąski, różowawej barwy chodnik, który z fotorealizmem nie miał nic wspólnego, dlatego wykonałam własny projekt od podstaw. Musiałam troszkę pogłówkować przy tym, ponieważ ratusz był zaprojektowany by stał na wzniesieniu. Uważam, że takie szersze, bardziej naturalne podłoże robi lepsze wrażenie :)



--

Post zmieniony (11-11-15 17:05)

 
11-11-15 17:03  Odp: [G] Ratusz Staromiejski w Szczecinie
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratuluje ukończenia modelu i to z takim efektem.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
11-11-15 18:08  Odp: [G] Ratusz Staromiejski w Szczecinie
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Fiu, fiuuuu... Proszę Pani, kapitalny gmach. Czyściutko, równiutko, prosto, bez żadnych zwichorwań... no i ten chodniczek wokół... Super ! Gratulacje !

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
11-11-15 18:28  Odp: [G] Ratusz Staromiejski w Szczecinie
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Pięknie, pięknie. Szkoda, że okienka nie są wyklejone ciemną folią.



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
11-11-15 21:14  Odp: [G] Ratusz Staromiejski w Szczecinie
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Gratuluje kolejnego pięknie sklejanego modelu. Tym bardziej się mi podoba, że dziś przechodziłem obok niego (prawdziwego budynku) ;-)
Jako ciekawostkę powiem, że budynek jest nieco przechylony a po wojnie jak odbudowywano jego tylną elewację (tylko ta była zniszczona) - tam gdzie jest te 5 pseudo wieżyczek to ich zwieńczenie zrobiono już pionowo, widać to na pierwszym zdjęciu zamieszczonym przez Ostoję.
Pięknie wychodzą Ci te architektoniczne modele, ciekawe co następne nam pokażesz.

--
"Si vis pacem para bellum"

 
11-11-15 22:40  !
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Piękne wykonanie !

 
11-11-15 23:47  Odp: [G] Ratusz Staromiejski w Szczecinie
Lukee 

 

Gratulacje :-)
Tylko nie ma gdzie pobalować :-( Wyszaka zamurowałaś ; )

 
12-11-15 05:56  Odp: [G] Ratusz Staromiejski w Szczecinie
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Bardzo ładny model. Gratulacje!

--
Pozdrawiam Darek

 
12-11-15 15:14  Odp: [G] Ratusz Staromiejski w Szczecinie
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Czyściutko ,ładnie .Tylko jedna wieża się wygła , sprawdź. No tak, rzeczywiście , te szybki to by sie przydały :) Pozdrawiam

--

Post zmieniony (12-11-15 15:15)

 
13-11-15 14:51  Odp: [G] Ratusz Staromiejski w Szczecinie
Seahorse 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 16
Galerie - 2
 

Super. Przeróbka podstawki doskonała. Czekamy na kolejne...

--
http://seahorse.pl
http://facebook.com/seahorsepl
Na morzu: Bounty, Saettia, Allege d'Arles, Muleta de Seixal, Grosse Jacht, Speedy, Leudo vinacciere,
Badger, Trabaccolo, Duyfken, Łódź z Gokstad, HMS "Fly", Sao Gabriel, Il leudo vinaccere, Armed Virginia Sloop,
Wodnik 1627,Szkuta wiślana,De Zeven Provincien,USRC

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024