FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
12-10-11 21:35  Galeria "Zuikaku" skala 1:600 (Wydawnictwo Arsenał)
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Witam wszystkich
Chcialbym przedstawić Wam ostatni rok mojej pracy :-) Lotniskowiec Zuikaku. Powstał na podstawie wycinanki z Wydawnictwa Arsenał, którą to dostarczył mi kolega forumowy ZBig. (dzięki) Inspiracją do powstania i kształtu modelu były prace kolegów Donzibiego z naszego forum oraz Highlandera z Kartonworku (równiez dzięki)
Budowa trwała trochę dłużej niż zakłdałem, ale starałem się zrobić bądź dorobić wszytskie elementy które widzialem w "większych" wycinankach.
Model pewnie odbiega od orginału, teraz wiem że i kamuflaż na 1944 był troche inny ale nic to :-) Jest jaki jest. Dość gadania, teraz fotki:
Poza ogólna z "przymiarami modelarskimi":

A teraz zdjęcia detali (jeśli makro razi nie oglądać ;D ):

To tyle. Pozdrawiam

 
12-10-11 21:47  Odp: Galeria "Zuikaku" skala 1:600 (Wydawnictwo Arsenał)
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,sporo pracy ,ta zapalniczka ,zapałki ,no ale z tym słoikiem akryli to już nieżle pojechałeś jak żywe,a tak poważnie, bardzo ładna, wielka robota, takiego maleństwa i tyle tych samolotów ,pięknie,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
12-10-11 22:46  Odp: Galeria "Zuikaku" skala 1:600 (Wydawnictwo Arsenał)
stanisław.z 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 163


 - 22

Bardzo ładne , i takie małe . Gratuluję wykonania.

Pozdrawiam-Staszek.

--

 
13-10-11 05:48  Odp: Galeria "Zuikaku" skala 1:600 (Wydawnictwo Arsenał)
Gromek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 2

Gratuluję skończenia tego modelu. Mój "szczęśliwy żuraw" gnije gdzieś na strychu,bo przerósł mnie 10lat temu ;) Twój to makro dzieło :) Gdyby nie ta zapalniczka,uznałbym to za pełnowymiarową '200'tkę :)
Powodzenia z następnym maleństwem. Właśnie- co zamierzasz budować?

--
...Chciałbym móc kiedyś powiedzieć: umiem kleić kartonówki...
*************
W doku:ORP PIORUN
Zwodowane:
HMS Penelope
ORP Błyskawica
ORP Garland

 
13-10-11 06:49  Odp: Galeria "Zuikaku" skala 1:600 (Wydawnictwo Arsenał)
Cyryl 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 5
 

Hej.
Po cichu niezalogowany na "waszym " forum podglądałem relację, a tu taka miła niespodzianka! Baaardzo powoli kleję ten model w " normalnej skali” (1; 200) ale w 1: 600 do głowy by mi nie przyszło. Gratulacje! Teraz może pancernik w tej skali?:-)
Pozdrawiam.

 
13-10-11 08:41  Odp: Galeria "Zuikaku" skala 1:600 (Wydawnictwo Arsenał)
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

No nareszcie :)
Piękny, piękny!

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
13-10-11 09:08  Odp: Galeria "Zuikaku" skala 1:600 (Wydawnictwo Arsenał)
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Samoloty są bez oszklenia i dokładnego wnętrza kabiny? Feee....

 
13-10-11 09:37  Odp: Galeria "Zuikaku" skala 1:600 (Wydawnictwo Arsenał)
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Nie pomyliłeś się z ta skalą w temacie ? :) :) :) A tak poważnie to jestem pod wrażeniem i to olbrzymim ! Świetny model ze wspaniałą detalizacją w TAKIEJ skali. Podziwiam i gratuluję .

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
13-10-11 09:56  Odp: Galeria
TomS 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Kolekcja 600 powiększyła Ci się o kolejny, piękny eksponat. Pogratulować umiejętności w tak masakrycznej skali. Czekam na następną relacje.

Pozdrawiam
Tomek

Post zmieniony (13-10-11 13:51)

 
13-10-11 10:47  Odp: Galeria "Zuikaku" skala 1:600 (Wydawnictwo Arsenał)
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ała.. następny świrus !!!!Brawo. Niesamowite wykonanie. Gdzie kupiłeś mikroskop??

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024