FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
20-08-11 21:58  [Z] GPM - Karl Gerät 040 ''EVA''
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Na stronie internetowej GPM pojawiła się zapowiedź dwóch nowych modeli. Jeden z nich to Karl Gerät 040 "EVA" - 60 cm niemiecki moździerz oblężniczy z II wojny światowej. Fotki gotowego modelu dostępne są na stronie głównej GPM.
Zapowiada się smakowity kąsek!!

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
20-08-11 22:13  Odp: [Z] Karl Gerät 040 "EVA"
Emes 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3
 

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=177552&t=177552&filtr=0&page=1

--
ŁSM

 
21-08-11 00:21  Odp: [Z] Karl Gerät 040 "EVA"
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

wstyd ale przegapiłem temat... :( Czy wiadomo coś na temat wielkości modelu i ceny? Z danych które odnalazłem wychodzi około 45 cm, szkoda że platform kolejowych nie ma. Ładnie by całość wyglądała z Leopoldem :)

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
21-08-11 03:22  Odp: [Z] Karl Gerät 040 "EVA"
Darek_M 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Jeśli chodzi Ci o długość modelu to faktycznie ma on chyba coś około 43 cm (nie pamiętam już dokładnie ;)
Co do platform kolejowych to nad nimi pracuję i miejmy nadzieję, że będą tyle że w osobnym opracowaniu:

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=157330&t=157330&filtr=1&page=6

Sam Karl ma ponad 30 arkuszy A3 z częściami i drugie tyle z rysunkami, wagony to następna taka porcja papieru więc całość w jednym składzie mogła by się okazać odrobinę za duża ;)

--
Niektóre opinie głoszą, że jeśli odsłucha się od tyłu płytę instalacyjną Windows XP, to można usłyszeć modlitwę do Behemota. Ale to jeszcze nic - jeśli puści się ją od przodu, to zainstaluje się Windows...

 
21-08-11 03:29  Odp: [Z] Karl Gerät 040 "EVA"
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Gratuluję świetnego pomysłu oraz niezwykłego opracowania. Przejrzałem relację i muszę przyznać, że na początek przyszłego miesiąca zaplanowałem start budowy Dragon Wagon, zakupiłem już wszystkie materiały łącznie z blachami ryflowanymi i farbami do weatheringu jednak gdy dziś zobaczyłem te wszystkie materiały postanowiłem wstrzymać się z Dragonem. Będę czekał na premierę modelu a później z niecierpliwością na platformy kolejowe i mam nadzieję, że zdecydujesz się również na projekt dźwigu na podwoziu Pz IV który również widywany był z tym zestawem. :)

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
09-09-11 16:04  Odp: [Z] GPM - Karl Gerät 040 ''EVA''
pawelewap 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Model będzie dostępny od 1.10, cena 135zł.

--

Post zmieniony (09-09-11 16:07)

 
09-09-11 19:04  Odp: [Z] GPM - Karl Gerät 040 ''EVA''
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

no cóż, cena nie jest zaskoczeniem, takiej właśnie się spodziewałem biorąc pod uwagę ostatnie "duże" jeżdżące projekty GPM-u. Drugie tyle trzeba ewentualnie przeznaczyć na detale wycięte laserem. Szkoda że GPM nie zdąży na połowę września bo już odliczałem dni. trzeba będzie w tym miesiącu kupić zatem Famo :)

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024