FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
15-08-10 17:02  [R/G] Jakowlew Jak 3 /Kartonowe Hobby , luty 2005/ 1:50.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Łagg 3 już skończony, czeka tylko na pokrycie z aerografu matem i galerię.
Tymczasem trzeba koniecznie zacząć kolejny modelik w tej skali.
Po kolejnym przewertowaniu szafy wybór padł na taką wycinankę:

No, a by dobrym obyczajom stało sie zadość , jeszcze jedna fotka elementów powstałych do tej pory:

Dotąd nie napotkałem na większe problemy. Wręgi jak to w tych wycinankach - bardziej lub mnie większe lub mniejsze...;-)

--

Post zmieniony (07-06-11 12:05)

 
17-08-10 01:09  Odp: [Relacja]Jakowlew Jak 3 /Kartonowe Hobby , luty 2005/ 1:50.
Krzychu74 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 4
 

Witam!
Z ciekawością pooglądam sobie Kolegi relację. :-)

Pozdrawiam.

--
Blog

Sklepik

 
17-08-10 08:51  Odp: [Relacja]Jakowlew Jak 3 /Kartonowe Hobby , luty 2005/ 1:50.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Jakże mi miło i zaszczytnie ;-) !

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
23-08-10 21:28  Odp: [Relacja]Jakowlew Jak 3 /Kartonowe Hobby , luty 2005/ 1:50.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Połączyłem pokazane wcześniej elementy w całość.Doszedł także trzeci segment.

Nie było problemów .

Dzisiaj powstał segment z kabiną pilota...No,może nie do końca całą kabiną, ale w tym miejscu będzie oszklona osłona kabiny pilota ;-)

Już trochę widać,co zamierzam zmienić w tym segmencie.
Ciekawy jestem także jak będą się "zgrywały" ozdobne strzały na bokach kadłuba...?

Chętnie odpowiem na pytania.

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
24-08-10 21:01  Odp: [Relacja]Jakowlew Jak 3 /Kartonowe Hobby , luty 2005/ 1:50.
Tomek 

 - 2

Kleiłem go z innego wydawnictwa! Pięknie Ci idzie! Kibicuję i życzę udanego modelu!
Tomek!

--

 
24-08-10 22:26  Odp: [Relacja]Jakowlew Jak 3 /Kartonowe Hobby , luty 2005/ 1:50.
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Też go kleiłem, kilka miesięcy po wydaniu, przyjemny i zgrabny modelik ;) . Jak zawsze podglądam i kibicuję :D

pozdrawiam

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
01-09-10 12:52  Odp: [Relacja]Jakowlew Jak 3 /Kartonowe Hobby , luty 2005/ 1:50.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Powstał kolejny segment kadłuba:

Muszę powiedzieć , że kolorystycznie ładnie to wygląda( wyraźna,czerwona gwiazda na tle szarego kamuflażu ;-) ).
A tak wygląda powstały do chwili obecnej kadłub:

Co do samego segmentu - wręgi trzeba było oszlifować-zmniejszyć - przednią troszkę,tylną więcej.
Jest też moja odpowiedź na pytanie - jak zgrywają się strzały na bokach kadłuba.
Jeśli chodzi o podział z przodu,to udało się trafić idealnie.
Z podziałem z tyłu trochę gorzej; o ile po lewej stronie ooooostatecznie może być, to po prawej jest gorzej i trzeba będzie troszkę "zakombinować".
Fotki z obu boków zaprezentuję jak dojadę do ogonka ;-).

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
01-09-10 13:07  Odp: [Relacja]Jakowlew Jak 3 /Kartonowe Hobby , luty 2005/ 1:50.
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Nie myślałeś Mariuszu, żeby elementy poszycia łączyć paskami i na jedna wręgę? Ja ostatnio właśnie się na to przestawiam i widzę różnice, tym bardziej jak występują problemy z wręgami, jest to o wiele wygodniejsza robota, ale kto co woli :).
Jak dotąd idzie całkiem fajnie, maszyna nabiera kształtów :D.

pozdrawiam

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
01-09-10 13:12  Odp: [Relacja]Jakowlew Jak 3 /Kartonowe Hobby , luty 2005/ 1:50.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Jak dojdzie usterzenie to już będzie "kawał" samolota. Powodzenia.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
01-09-10 13:37  Odp: [Relacja]Jakowlew Jak 3 /Kartonowe Hobby , luty 2005/ 1:50.
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Fajne ma malowanie, powodzenia!

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024