FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
31-08-11 13:50  [Galeria]PZL P.24G - 1:33 - Mały Modelarz
Kofi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam!
Model klejony przez sierpień z kilkoma przerwami.

Kamuflaż jest fikcyjny, gdyż samolot ten w tej wersji trafiał do lotnictwa Greckiego. Co prawda autor opisu modelu twierdzi, że w Kampanii Wrześniowej mieliśmy 2 takie samoloty, jednak nigdzie innej takiej opinii nie znalazłem.

Karton dość łamliwy, co najbardziej widać na skrzydłach. Inne newralgiczne miejsca (zastrzały, owiewki (?) kół, osłona silnika, kołpak śmigła) pomalowałem. Zapraszam do oglądania. Wszystkie komentarze, rady, porady, krytyki mile widziane.

Zdjęcia:




Jedno pytanie. Czy na zdjęciach nie ma różowych pasków? Mam uszkodzoną kartę graficzną, więc nie są one umie takie jak powinny być. Tak więc braki ostrości mam usprawiedliwione :P.

Z modelu jestem zadowolony. Mogę z myślą, że skleiłem coś w wakacje rozpocząć naukę w 1 klasie liceum.

Ukłony

--

Post zmieniony (09-07-12 20:08)

 
31-08-11 22:53  Odp: [Galeria] PZL P.24G - MM 4/87
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Bardzo stara wycinanka, starsza od niejednego forumowicza :)
Trochę pożółkła, trochę wyblakła dała efekt jak współczesne dżinsy, sterane zaraz po wyprodukowaniu.

Sugeruję wstawić te fotki do projektu grupowego MM.

Pozdrawiam.

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 
01-09-11 11:52  Odp: [Galeria] PZL P.24G - MM 4/87
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,model wykonany starannie ,gratulacje za ukończenie ,ale wyglądałby korzystniej bez tak krzykliwej zieleni ,która ni jak się ma do reszty,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024