FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 9Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
28-03-13 21:32  [R/G] PzKpfw VI Tygrys I
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Model od P.Halińskiego.Ma już swoje lata,ale jest to jedyne opracowanie z pełnym wnętrzem.Malunek skorupy zrobię po mojemu,mam na oku dwa malowania.

Okładka znana pewnie wszystkim.

Początkującym modelarzom może sprawić kłopot,gdyż rysunków jest tyle,co kot napłakał,a i opis też nie pomoże.Denerwujące jest szukanie części po arkuszach.Po raz pierwszy maluję wnętrze.Bałam się tego,ale wyszło znośnie.



Park amunicyjny zrobiłam po mojemu.Rysunku montażowego brak,więc trzeba kombinować.Model sobie skopiowałam,więc mam zapas części żeby zrobić park amunicyjny na drugiej burcie.W planach mam jeszcze zasobniki pod podłogą.

--

Post zmieniony (17-05-13 13:41)

 
28-03-13 21:59  Odp: [R] PzKpfw VI Tygrys I
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 38
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7


 - 3

Może się przyda.

 
28-03-13 23:14  Odp: [R] PzKpfw VI Tygrys I
Cyryl 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 5
 

Białego poproszę.
;-)

 
28-03-13 23:37  Odp: [R] PzKpfw VI Tygrys I
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 38
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7


 - 3

Beata lakier do włosów powinna posiadać więc biały zaklepany.

 
29-03-13 08:12  Odp: [R] PzKpfw VI Tygrys I
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Fabryki czołgów nie ,,wypuszczały" rocznie tylu egzemplarzy Co Ty sklejasz :). Pracowitość naprawdę mrówcza. Jak brudziłaś ściany wnętrza? Bo efekt wg mnie jest świetny (10 zdjęcie).

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
29-03-13 10:28  Odp: [R] PzKpfw VI Tygrys I
szymon   

fajna relacja się zaczyna :) i ciekawa.
Jeśli mogę coś zasugerować z malowaniem to ładnie by wyglądał w malowaniu zimowym, i było by to w pewnym sensie wyzwanie dla ciebie z uwagi na to, że ten kamuflaż nie jest łatwo odwzorować mimo jednej barwy. Niemcy często malowali czołgi już na polowych warsztatach, w tym przypadku używali mioteł i często farby rozrobionej z wapnem, to nadawało z bliska charakterystyczna strukturę. Do tego dodasz obdrapania i uszkodzenia mechaniczne farby:). Jak byś to odwzorował to było by super.
spróbuj :) na pewno dasz rade

--
"W piekle wcale nie jest najgorzej" AC DC

 
29-03-13 11:36  Odp: [R] PzKpfw VI Tygrys I
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Życie modelarskie nie znosi pustki - i dobrze!
Będzie można nacieszyć oczy piekną modelarską robotą ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
29-03-13 11:43  Odp: [R] PzKpfw VI Tygrys I
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Kiedy Ty kobito znajdujesz na to czas,co? Jakby co,mam do tego tygryska ogniwka laserowe z otworkami na osie i oddam za "co łaska" bo już mi są zbędne :) Pozdrawiam i podglądam.

 
29-03-13 12:07  Odp: [R] PzKpfw VI Tygrys I
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Fajnie, że zaczynasz kolejny projekt, tempo iście imponujące, tak, że człowiek nie nadąży oglądnąć i podpowiedzieć. Na chwilę obecną mam jedną uwagę. Sponsony amunicyjne, te nad gąsienicami, zawierały po 4 pociski w poziomie. Wiele modeli plastikowych, a także ten bazujący na nich zawiera powielany błąd.
Zerknij tutaj może się przydać.

--

Post zmieniony (29-03-13 13:33)

 
29-03-13 13:08  Odp: [R] PzKpfw VI Tygrys I
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Kurcze widziałam to zdjęcie,ale nie zwróciłam uwagi na ilość pocisków.Trudno, zostanie jak jest.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 9Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024