FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
01-01-10 19:22  [Relacja] Marder III Ausf.H (SdKfz 138)/Model Hobby
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Żeby nie wyjść z wprawy szybciutko zapraszam na kolejny serial produkcji kujotowej o tytule Marder III Ausf.H. Mam nadzieję, że z chęcią popatrzycie na kolejny pojazd na tym samym zawieszeniu. Jakby nie było to różnią się między sobą tylko przedziałem bojowym i uzbrojeniem głównym, ale szczegółowość opracowania różni je znacząco (wiadomo, lata w których powstały mówią same za siebie). Aha, zapomniał bym, że w poprzedniej wersji nie robiłem przedziału silnikowego. W każdym bądź razie mam zamiar wykonać go w wersji jak najbardziej zbliżonej oryginalnemu pojazdowi. Znowu malowanie, dorabianie klamotów, brudzenie, itp. Serdecznie zapraszam do oglądania, a aktualny stan prac przedstawiają fotki poniżej. Pozdrawiam!









Post zmieniony (01-01-10 19:33)

 
01-01-10 23:46  Odp: [Relacja] Marder III Ausf.H (SdKfz 138)/Model Hobby
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

chłodnica jest niesamowita a pomysł wyśmienity, zasiadam do oglądania w pierwszym rzędzie
pozdrawiam

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 
14-04-10 21:46  Odp: [Relacja] Marder III Ausf.H (SdKfz 138)/Model Hobby
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Postępy mizerne ale zawsze coś, do następnego.





 
14-04-10 21:55  Odp: [Relacja] Marder III Ausf.H (SdKfz 138)/Model Hobby
Schiller 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

O kur.....
Ale gąski !!!!!!
Przysiadłem...

Rafał no ja czekam na jeszcze!!!
Ale odlot!!!

--
NACHTFLUG
Sklejam Shidena z tego Wydawnictwa

 
27-04-10 18:33  Odp: [Relacja] Marder III Ausf.H (SdKfz 138)/Model Hobby
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Pomalutku Schiller będzie to szło, ale zawsze do przodu, pozdro! Dzisiaj malutki postęp, wanna złożona do kupy, a na tapecie zbiorniki paliwa.



 
06-05-10 19:14  Odp: [Relacja] Marder III Ausf.H (SdKfz 138)/Model Hobby
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Zbiorniki paliwa prawie gotowe. Aktualnie na tapecie pucha z olejem.

 
02-06-10 18:06  Odp: [Relacja] Marder III Ausf.H (SdKfz 138)/Model Hobby
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Pucha z olejem na miejscu, aktualnie trwa walka z motorem, na razie tylko tyle co widać.



 
02-06-10 18:54  Odp: [Relacja] Marder III Ausf.H (SdKfz 138)/Model Hobby
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Kadłub silnika wygląda nieziemsko. Dzięki lekko chropowatej fakturze, łagodnym łukom i przejściom krzywizn, uzyskałeś wspaniałe odwzorowanie odlewu karteru silnika.

--

 
02-06-10 19:53  Odp: [Relacja] Marder III Ausf.H (SdKfz 138)/Model Hobby
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

Nowe wpisy pojawiają sie nieczęsto ale jak coś już wrzucisz to szczęka mi opada.
Super wykonanie. Precyzja i detal na najwyższym poziomie. Jestem wiernym kibicem tej relacji. Trzymaj tak dalej.
Pozdrawiam.

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 
09-06-10 18:13  Odp: [Relacja] Marder III Ausf.H (SdKfz 138)/Model Hobby
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Dzięki! Kolejne dwa kawałki silnika gotowe, głowica i miska olejowa.



 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024