FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
01-02-10 09:58  [nowości: MODELIK 2/10 i 3/10] Działa samobieżne SG-122 i Su-76i
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


W 1942 roku Rosjanie postanowili wykorzystywać zdobyczne podwozia niemieckich pojazdów pancernych do zabudowy na nich własnej artylerii. Powstały i były budowane projekty: samobieżne działo SU-76i (nie mylić z SU-76) na podwoziu czołgu Panzer III (zbudowano 201 egzemplarzy) i samobieżna haubica SG-122 (tylko 21 sztuk) na podwoziu StuG III. Co najmniej 1 egzemplarz haubicy SG-122 zabudowano również na podwoziu Panzera III i ten wariant prezentuje nasz model kartonowy.
Dwa zeszyty A4 zawierają po 15 arkuszy z częściami do wycinania (w tym dwie wersje gąsienic), po 4 strony rysunków montażowych i po 4 strony tekstu. W przypadku SG-122 zamieściliśmy dodatkowo kilka zdjęć „surówki” wykonanej przez autora (Waldemar Rychard). Cena detaliczna każdego modelu wynosi 27,00 zł. Do modeli są dostępne zestawy wręg i kół wycinane laserowo w cenie detalicznej po 18,00 zł.
Modele i zestawy wręg już dziś wieczorem będą dostępne w sprzedaży wysyłkowej w naszym sklepie internetowym: www.modelik.pl . Realizacja zamówień (wysyłka) od przyszłego tygodnia.



--
JOL

 
01-02-10 16:27  Odp: [nowości: MODELIK 2/10 i 3/10] Działa samobieżne SG-122 i Su-76i
madteam19 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Jak dla mnie rewelacja, radzieckie wozy na podwoziu niemieckim, miodzio, muszę mieć obydwa=)

--
moja stronka http://www.madteam-modelarstwo.cba.pl zapraszam
pozdrawiam
Patryk vel madteam

 
01-02-10 17:33  Odp: [nowości: MODELIK 2/10 i 3/10] Działa samobieżne SG-122 i Su-76i
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Ciekawie to wygląda, kurcze, no. Tylko żeby czasu mi się namnożyło...

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
01-02-10 22:50  Odp: [nowości: MODELIK 2/10 i 3/10] Działa samobieżne SG-122 i Su-76i
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Ciekawe czy podwozie Su76i powiela błędy ( brak przesunięcia osi wahaczy z jednej strony względem drugiej i niezmiernie uproszczone koła napędowe i napinające ) wcześniejszych mutacji III-ki opracowanych przez tego autora?

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
16-02-10 16:03  Odp: [nowości: MODELIK 2/10 i 3/10] Działa samobieżne SG-122 i Su-76i
RyWal 

 

Jako autor obu opracowań chcę przeprosić nabywców za niepełne oznaczenie cz.33e w tych modelach. Przy numerze powinny być jeszcze dwie gwiazdki ( ** ) oznaczające konieczność podklejenia tych elementów tekturą o grubości 0,5 mm. Gdzieś mi się to zawieruszyło w trakcie pracy. Przepraszam i mam nadzieję, że mimo to, oba modele przysporzą sporo satysfakcji w trakcie sklejania.
Waldemar Rychard

--
Pozdrawiam - RyWal

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024