FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
26-02-10 14:19  [Galeria] Włoski lekki krążownik Giuseppe Garibaldi, wyd. Modelik
Luke 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Witam :-)

Po kilkumiesięcznej przygodzie z modelem Garibaldiego chciałbym zaprezentować Wam galerię końcową z jego budowy. Relacja była prowadzona na sąsiednim forum,
oto link:

http://www.papermodels.pl/index.php?topic=4499.0

Model zbudowałem praktycznie taki, jaki jest w wycinance, ze wszystkimi jej mocnymi i słabymi stronami, także mój wkład własny jest raczej symboliczny. Nie zmienia to faktu, że model ten budowało się dość przyjemnie i nie ma on jakichś większych błędów które utrudniłyby sklejenie go do kupy. A że pod pewnymi względami opracowanie jest jakie jest... cóż, przynajmniej ładnie się prezentuje na półce ;-)
Więcej się tu nie będę rozpisywał - oglądajcie ;-D

Tradycyjnie kilka ujęć całości...



... i co nieco detali:




Pozdrawiam, Luke

--

 
26-02-10 15:05  Odp: [Galeria] Włoski lekki krążownik Giuseppe Garibaldi, wyd. Modelik
Tomek 

 - 2

Piękny! Czy przy wieży B reling nie jest za wysoki lub zbędny? Wieża się nie obróci ze względu na reling! POzdrawiam!

--

 
26-02-10 15:22  Odp: [Galeria] Włoski lekki krążownik Giuseppe Garibaldi, wyd. Modelik
Luke 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Tomku - trudno mi jednoznacznie odpowiedzieć - albo reling jest za wysoki, albo podstawa wieży za niska ;-P - w każdym razie reling w tym miejscu na pewno się znajdował. Podobna sytuacja jest przy wieży X, ale tam relingu już nie przyklejałem.

 
26-02-10 15:53  Odp: [Galeria] Włoski lekki krążownik Giuseppe Garibaldi, wyd. Modelik
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Piękny model. Chociaż nie bardzo "siedzę" w temacie okrętów, wolę fruwaki, to ten mi się podoba. Pozdrawiam.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
26-02-10 15:53  Odp: [Galeria] Włoski lekki krążownik Giuseppe Garibaldi, wyd. Modelik
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Piękny model włoskiego krążownika! Gratuluję!

--
Pozdrawiam!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024