FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
15-12-08 18:56  [Relacja/Galeria] AH-64A Apache
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

[URL=www.fotosik.pl][/URL]
Witam witam. Jako że do I -180 i Su-27 już nie wrócę ponieważ podczas przeprowadzki stwierdziłem że kiedyś zacznę po porostu kleić je od początku, poszły latać w niebie. Za to nie próżnowałem. Jest to jeden z moich projektów. Jest to Apacz z Małego Modelarza. Prace mają powoli się ku końcowi dlatego też nie będzie to relacja w pełni. Ale jeśli będą jakieś pytania chętnie udzielę odpowiedzi. Bardzo pomogła mi relacja Stacha. Wielkie dzięki ;) Oto co do tej pory zrobiłem...



Tu zbliżenie na dysze wylotowe:



Bojowy nos:



Oraz podstawa wirnika nośnego:



Oczywiście relacja od tego momentu będzie prowadzona na bieżąco.
Spostrzeżenia co do sklejalności modelu. Jak to w przypadku p. Mistewicza, nie ma do czego się przyczepić ;-)

--

W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

Post zmieniony (10-04-09 12:13)

 
15-12-08 19:38  Odp: [Relacja] AH-64A Apache
Monster sQbee   

Kawał solidnego klasycznego sklejania - gratuluję i pozdrawiam !



Post zmieniony (15-12-08 19:39)

 
16-12-08 20:15  Odp: [Relacja] AH-64A Apache
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Dziś skleiłem tylko te "grzybki" do przy wejściu do wlotów powietrza. No i szkielet wirnika nośnego. Ale zdjęcie zrobię dopiero gotowego.



--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
19-12-08 21:10  Odp: [Relacja] AH-64A Apache
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Dziś wrzucam zdjęcia niekompletnego jeszcze wirnika nośnego. Pewnie mi się dostanie, że wrzucam zdjęcia niedokończonego podzespołu, ale chcę pokazać że coś się dzieje dalej ;) Zdjęcia:



--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
19-12-08 21:26  Odp: [Relacja] AH-64A Apache
ekoaral 



Na Forum:
Galerie - 12


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam model całkiem ciekawie się zapowiada

Pozdrawiam.

 
19-12-08 21:44  Odp: [Relacja] AH-64A Apache
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Kleiłem ten model, wyszedł mi całkiem nieźle.

Wszelkie błędy jakie wyjdą są efektem tylko i wyłącznie pracy modelarza. Model zaprojektowany jak to u Pawła Mistewicza miodzio.

Na razie z tego co widzę idzie Ci super. Oby tak dalej!

--
----------------
Gotowe (od 2005 r.): Citroen 5HP , Kosciół neogotycki w Szczecinie-Dąbiu, EMF (Studebaker) 30 Roadster - WAK #1, Hanomag (Komissbrot) - WAK #5, Hans Lody Z-10, Zamek Neuschwanstein
Zapraszam na moją stronę: www.kartoniarz.mojserwer.info

 
20-12-08 21:37  Odp: [Relacja] AH-64A Apache
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Na tę chwilę mam już ukończony w całości wirnik główny. Udało mi się zmontować wirnik ogonowy. Oraz grot ze strzały Apacha, czyli działko :) Wszystko kleiło się bezproblemowo oczywiście.. Wrzucę narazie tylko zdjęcia wirnika ogonowego i działka. Nie pokaże narazie jak prezentują się podzespoły na tle całego modelu bo działko nie zostało na stałe przytwierdzone do kadłuba.





Teraz w sumie zostało już tylko uzbroić no i poprzyklejać wszelkie druciki, antenki, stopnie, itp. Zastanawiam się tylko czy uzbroić go w zasobniki niekierowane czy po połowie w niekierowane i Hellfire`y...

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
20-12-08 22:47  Odp: [Relacja] AH-64A Apache
kari   

Witaj Matrix OST, lufa działka trochę była przyklapła :-) (foto1), albo to złudzenie optyczne ;-)
Rotor wydaje sie być Ok.
------------------------------------------------------------------------------------------

 
20-12-08 22:54  Odp: [Relacja] AH-64A Apache
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Chyba faktycznie przyklapła. To trzeba będzie kawałek drutu dla usztywnienia wsadzić tam :)

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
21-12-08 18:10  Odp: [Relacja] AH-64A Apache
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Śmiglak już ukończony. Narazie zamieszczę tylko te zdjęcia żeby pokazać, że model w rzeczywistości jest ukończony( nie chcę być posądzany o NJM). Napiszę krótko, bo wszelki komentarz jest tu zbędny, model rewelacja ;-) Lesze zdjęcia napstrykam jutro w świetle dziennym. Oby zbyt pochmurno nie było. To tyle



Dziękuje

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024