FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
14-06-07 23:45  [Relacja] z budowy japońskiego czołgu Chi-he
msegen 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 5
 

Witam

Jest to koncowa relacja japońskiego czołgu.


niedokladnośćz mojego powodu


zabardzo przyciąłem nożyczkami


ah ten błotnik :(

też niedokładnie mi wyszedł


nawet ładne, tylko da dolna :(


nawet tak sobie wyszla


moja wina



jak na listy w tej skali pasuje :):)




ten wyszedł ładnie ale drugi ........



dużych szpar nie ma


taka sobie.

Aha retusz będe robił na końcu.
Narazie to tyle . Proszę o komentarze !

--
http://www.airfixdogfighter.ok1.pl/

 
14-06-07 23:56  Re: Relacja końcowa japńskiego czołgu Chi-he
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Czy kazdemu Fotosik dziala z taka predkoscia, z jaka maluch porusza sie na autostradzie? Photobucket chodzi o niego lepiej, przynajmniej u mnie... Jak sie foty zaladuja, to napisze cos o modelu ;)

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
15-06-07 00:03  Re: Relacja końcowa japńskiego czołgu Chi-he
msegen 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 5
 

Nie wiedziałem że wolno chodzi u ciebie fotosik sorki.

Następnym razem będe wrzucał na Photobucket

--
http://www.airfixdogfighter.ok1.pl/

 
15-06-07 01:15  Re: Relacja końcowa japńskiego czołgu Chi-he
Rylec 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 5

Jak widzę najlepsze zostawiłeś sobie na końcu do dzubania :)

Ja jednak trzymał bym się zaleceń autora co do kolejności sklejania części, a więc- najpierw UKŁAD JEZDNY a dopiero potem jak to pisze w instrukcji >pozostałe elementy<
Na przykład to co masz na tylnych błotnikach ponaklejane raczej będzie ci przeszkadzało w montażu dołu, z dużą szansą na to że ulegnie coś z tego uszkodzeniu.
Ewentualnie nie będzie przeszkadzało ale stresowało bo będziesz musiał pamiętać by tego przypadkiem nie zgnieść ręką gdy np. będziesz chciał od dołu zobaczyć jak tam wygląda np. rozmieszczenie kółek itd.

W zasadzie sam wypunktowałeś w opisach zdjęć mankamenty, jest tego trochę, zobaczymy jak to będzie wyglądało na finiszu do którego jeszcze długa droga (jeśli dopiero się zabierasz za kółka, kółeczka i takie tam.

--
coś się kończy, coś się zaczyna

 
15-06-07 14:34  Re: Relacja końcowa japńskiego czołgu Chi-he
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Ogolnie rzecz biorac wyglada malo estetycznie ten "Cichy"... widac, ze masz problemy z wycinanie czesci i otworow [ja tez w tym mistrzem nie jestem], ale ta umiejetnosc z czasem i odpowiednimi narzedziami sama przyjdzie. Poza tym wszelakie zgiecia - w ich miejscach widze karton mocno nadwyrezony jest. Postaraj sie naciac lekko karton po stronie niezadrukowanej [lub zadrukowanej, wedle wlasnej woli i umiejetnosci pozniejszego retuszu], a efekt na pewno bedzie znacznie lepszy, anizeli w tej chwili :)

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
16-06-07 10:04  Re: Relacja końcowa japńskiego czołgu Chi-he
vaR 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam :) Mysle ze oceniacie Koleszke Msegena troszQ z gory....pamietajmy ze nie jest modelarzem zaawansowanym tylko poczatkującym przypomnijmy sobie nasz 4 czytam 5 model czy był taki idealny :) mysle jednak ze cos jest w wypowiadziach kolegów musisz pocwiczyć i przedewszystkim nie spieszyć sie !! bo mysle ze to jest powodem tego lekkiego niechlujstwa jak wspomniał kwiatek :) ale ogolnie mi sie modelik PODOBA bardzo i walcz z nim !! powOdzenia :)


------------------------------------------------------dop moda
z tym niechlujstwem to przygadałes jak kocioł garnkowi.
Jeśli nie wiesz o co chodzi -o polski - a nie slang spod bloku. Duże litery i takie tam d-u-p-e-r-e-l-e...

Hook6

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024