FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
04-03-07 21:47  [Pytanie/opinia] jakieś dobre pływadło dla amatora:)
vaR 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam wszystkich kolegów modelarzy:)Potrzebuje rady.W zwiazku z tym ze we wtorek koncze 19 lat napływaja do mnie pytanka co chce dostać :D<moze troszke materialne podejscie heh> nie mam z tym problemu oczywiscie kartonowca! Chciałbym skleic jakies pływadło <gdyz zmeczony jestem troszke lądowcami ;d heh jestem na ukonczeniu Ba-64 z modelika fotki beda niebawem>W zwiazku z tym mogli byscie doradzić jakies pływadło z ktorym nie ma problemów i ktore jest sklejalne w standardzie oczywiscie niezatrudne gdyz dopiero zaczynam z pływajacymi :)z gory dziekuje i pozdrawiam

 
04-03-07 22:09  Re: jakieś dobre pływadło dla amatora:)
Wito   

To mój pierwszy post więc się przywitam odrazu.

Ja na swoje pierwsze pływadło po kilku czołgach i samolotach wybrałem USS Archerfish. Bardzo przyjemny w sklejaniu okręt podwodny 1:200 AH. Ma sporo drobnicy(artyleria i wyposażenie kiosku), ale to jest do sklejenia. Poszycie się za to bardzo łatwo okleja(co jest chyba najwiekszym problemem w budowie okrętów). Ja bym polecił właśnie to pływadło.

 
04-03-07 22:49  Re: jakieś dobre pływadło dla amatora:)
Kondzik   

Radzilbym Yamato od Hala Albo Bismarcka:)))))))hehe zartuje!!mysle ze
Admiral Graff Spee z GPM??on byl moim pierwszym:)))milo go sie sklejalo i zadnych bledow opracowania nie bylo

mam nadzieje ze jak cos wibierzesz to zalozysz relacje pozdro

 
04-03-07 22:53  Re: jakieś dobre pływadło dla amatora:)
belmi   

Witam.
Ja polecił bym Bismarca z GPH , bardzo przyjemnie się sklejało.

 
04-03-07 23:04  Re: jakieś dobre pływadło dla amatora:)
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Witam.
Ja polecam Scharnhorsta z AH- jak na pierwsze pływadło fajnie mi się kleił. Drugi model to Tone z FLY MODEL (aktualnie na ukończeniu 85%) sklejanie jego poszycia to była po prostu bajka, mimo jego starosci wszystko pasowało :)
Pozdrawiam szebi!

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
04-03-07 23:30  Re: jakieś dobre pływadło dla amatora:)
Toff 



Na Forum:
Galerie - 11


 - 3

A ja polecam coś JSC! :)
Na początek w sam raz!
Na przykład:
http://sklep.jsc.pl/galerie/026.jpg
http://sklep.jsc.pl/galerie/022.jpg
http://sklep.jsc.pl/galerie/052.jpg
Klei się znacznie szybciej niż monstra w skali 1:200.

--

Pozdrawiam
___________________________


Post zmieniony (04-03-07 23:32)

 
05-03-07 00:19  Re: jakieś dobre pływadło dla amatora:)
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

JA polecam , Sare , Lexa lub Fuso , tak na początek ...

--

Teoretyk ostatnio...

 
05-03-07 01:40  Re: jakieś dobre pływadło dla amatora:)
vaR 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Heh ceny maja niezłe te modeliki w wiekszosci:P. A mam pytanko co sadzicie o zamawianiu 2 egzemplarzy tych samych modeli jeden do klejenia a drugi jako "dawca organów"?

 
05-03-07 06:09  Re: jakieś dobre pływadło dla amatora:)
paakub 

 

Witajcie,
vaR, ja zawsze kupuje 2,3 egzemplarze.
Piotr

 
05-03-07 13:45  Re: jakieś dobre pływadło dla amatora:)
Robert.K 

 

To nie moja działka ale może coś z mm?Np. Burza:)No i oczywiście problem cen znika:)

Pink Floyd , Lady Pank , Black Sabbath , AC/DC , Wolf's Moon , Black Sabbath , OzzY Osbourne , Judas Priest , Iron Maiden

Post zmieniony (05-03-07 16:35)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024