FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-11-11 18:18  [Galeria] SZD-10 Czapla - GPM
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 



--
Pozdrawiam.
Andrzej K.

 
12-11-11 18:37  Odp: [Galeria] SZD-10 Czapla - GPM
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Lufy nie ma, silnika nie ma po prostu apokalypsa;-)
Piękny i o ile się nie mylę duży model Ci wyszedł, na pewno większy niż większość myśliwców z II wś. Efekt psują trochę strasznie grube "drzwi". Łezka mi się w oku kręci oglądając te wszystkie modele szybowców, przypominają mi one początki mojego modelarstwa, kiedy to plastikowe szybowce firmy - o ile mnie pamięć nie myli - PZW Siedlce (nie mylić z Polskim Związkiem Wędkarskim;-)) kleiłem dosłownie na kilogramy.

--
pozdrawiam
Piotr


 
12-11-11 20:16  Odp: [Galeria] SZD-10 Czapla - GPM
Qzek3 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 11


 - 9

Piękneżą kolekcję szybowców posiadasz panie Krakus. Mam takie pytanie, czy kkj planuje jakieś spotkanie w najbliższym czasie? Pozdrawiam Qzek3.

--

{Nie ma rzeczy nie możliwych do zrobienia. Należy tylko znaleźć sposób ich realizcji.}
pozdrowienia Qzek3.



 
12-11-11 20:47  Odp: [Galeria] SZD-10 Czapla - GPM
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Sadząc po pięknym widoku rozumiem, że pochodzisz z Krakowa. Tak, czy nie ??
Zapewne chodzi Ci o KKL. Jeżeli tak, to wiadomści wymienimy na priva. Tak na marginesie mam jeszcze ,, Orlika II ,,

Piotr...mea kulpa, faktycznie za grubiaste drzwi, tak się zagalopowałem z waloryzacją, że pominąłem ten fakt.

--

Post zmieniony (12-11-11 20:50)

 
12-11-11 20:54  Odp: [Galeria] SZD-10 Czapla - GPM
Qzek3 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 11


 - 9

O w..... ale literówka. Jak najbardziej Kraków. No dobra od ożenku to bliskie okolice Krakowa. A i na Orlika z chęcią bym luknął. Jak by co to mój nr. GG 35796250

--

Post zmieniony (12-11-11 20:59)

 
13-11-11 18:22  Odp: [Galeria] SZD-10 Czapla - GPM
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Dla zainteresowanych szybowcami :
http://www.piotrp.de

Piękne co ?

--

Post zmieniony (13-11-11 18:24)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024