FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
05-04-06 09:23  [Relacja] ..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ II
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Witam w części nr 2 :-)

CZĘŚĆ NR 1 Re: [Relacja] "Just do it" F-14 A Tomcat KA 1:33






Ze swojej strony chciałem podziękować Panu Andrzejowi Halińskiemu i jego wydawnictwu za natychmiastową pomoc w sprawie błędu drukarskiego, jaki trafił się w moim wydaniu F-14 oraz wyjaśnienia i wskazówki odnośnie pionowych stateczników. Bardzo profesjonalne podejście do klienta :-) Ogromne dzięki za pomoc!







Godzinne postępy w pracach :-)



Pozdrawiam :-)

--

Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

Post zmieniony (10-04-06 13:44)

 
05-04-06 10:10  Re: [Relacja] "Just do it" F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ II
kari   

Witaj BERP!
Możesz trochę szerzej o błędzie drukarskim w Twoim F-14 (co to za błąd?) oraz o tych nieszczęsnych statecznikach pionowych. Jak skomentował to Pan Haliński ?
Cenne uwagi na pewno przydadzą się innym :-).
Pozdrawiam.
----------------------------------------------------------------------------------------------

 
05-04-06 10:37  Re: [Relacja] "Just do it" F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ II
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Kari, jeżeli chodzi o błędy drukarskie to w moim wydaniu trafił się dwa elementy, które miały dwie plamy o jaśniejszym odcieniu szarości(myślę, że to jednostkowy przypadek). Liczyłem na to, że po zabezpieczeniu części fiksatywą plamy zmienią odcień i zleją się z resztą poprawnego koloru tak się nie stało i dlatego wydawnictwo przesłało mi poprawne elementy. Odnośnie stateczników wydawca potwierdził błąd w odwzorowaniu, przeprosił i polecił retusz odpowiednim kolorem. Osobiście satysfakcjonuje mnie postawa wydawcy :-).

Pozdrawiam

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
05-04-06 10:49  Re: [Relacja] "Just do it" F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ II
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Bo to był "jednostkowy" model, a teraz będziesz miał jak wszyscy ;-D A gdzie kabina? Którą tak uwielbiasz, radar zostaw na później. Acha i proszę mi przywieźć jakąś "część", cobym mógł sobie dotknąć. ;-)))


PS. No masz, już czekamy na Was i zrobimy prywatne GEKO IV 3/4 ;-D

--

Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)


Post zmieniony (06-04-06 09:24)

 
05-04-06 13:19  Re: [Relacja] "Just do it" F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ II
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

O, świetnie, że otworzyłeś cz.2 relacji - cz.1 otwierała się już dłuuuuuuuuuuuuuugo i była jak tasiemiec ( uzbrojony) ;-) Ogromne zainteresowanie Twoimi wyczynami dało taki efekt! Ja osobiście podziwiam dalej!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
05-04-06 15:58  Re: [Relacja] "Just do it" F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ II
Sestus 

 

Powiedz mi ... jakim Ty kleisz klejem żę na żadnym z prezentowanych obrazków ... nie widać ani kropelki ... tzn ... wszystko jest takei czyste tak jakby to wszystko to jakieśklocki były ... :> jestem bardzo ciekawy ....

 
06-04-06 09:05  Re: [Relacja] "Just do it" F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ II
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

Mariusz i Wszyscy sorrki za takie przeciąganie pierwszej część faktycznie to musiało się długo otwierać.

Sestus niestety nie mam żadnego magicznego kleju :-) a szkoda, wszystko jest klejone nieśmiertelnym butaprenem. Lubię jak modele są „czyste” :-). Do tej pory nawet nie zwracałem uwagi na producenta i jego jakość dopiero przy TU-22 gdzie było sporo białych elementów zmieniłem go z mega żółtego na jakiś jaśniejszy. Bardzo, bardzo sporadycznie używam „supergluta”, którego naprawdę nienawidzę zawsze wyjdzie tam gdzie nie trzeba!! (nie mówię tu o szkielecie) . Wikol u mnie nie istnieje no może czasami w ilościach „czubek igły”. BCG szkoda mi życia i czasu na jego stosowanie.

BeBe kabina a raczej to, co się w niej znajduje właśnie powstaje mam już zrobione to i owo, ale nie chce Was tu zanudzać połowicznymi efektami.
Widzimy się w piątek?

Pozdrawiam

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
18-04-06 10:09  Re: [Relacja] ..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ II
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

Udało się jakoś przebrnąć przez fotele, które średnio lubię budować. Jak pomyślę, że zostaną zaraz wklejone i mało co z nich będzie widać to pojawia mi się ironiczny uśmiech na twarzy ;-)









P.S. Praca oddana, pięć :-) jeszcze obrona i budowa F-14 rusza na maxa :-)
P.S1 Dzięki Konrad :-)
Pozdrawiam !

--

Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

Post zmieniony (18-04-06 14:29)

 
18-04-06 11:54  Re: [Relacja] ..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ II
ESP   

:)
gratuluje piatki!

--
Le Coureur 1776 (Shipyard) - 5%
HMS Alert 1777 (Shipyard) - 100%
Yukikaze (AH 3/2003) - 100%
P-51C Mustang III (AH 3/2006) - 100%
Messerschmitt Bf109F-4 (AH 4/2005) - 100%

 
18-04-06 21:26  Re: [Relacja] ..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ II
kari   

Witaj BERP !
Bardzo fajny ten Twój Martin-Baker X 2. Aż prosi się żeby zrobić trochę dokładniejsze pasy i dodatkowo klamry.
Wydaje mi się, że z tymi pasami poszedłeś trochę na "łatwiznę". Ale i tak świetna robota (jak zwykle :-) ).
Pozdrawiam.
------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024