FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 
21-11-06 12:32  Re: [relacja] Mig-29 Design 1:33 cz II ...i ostatnia
JSJ   

Wielkie dzieki! Wszedlem tu ot, tak sobie, a tyle miodu leje sie na moje serce. Fakt, ze slyszalem dobre opinie, ale nie mialem przyjemnosci poznac ich potwierdzenia od ludzi, którzy wzieli ten produkt na warsztat. A to jest arcywazne, gdyz tzw. sklejalnosc jest prawdziwym próbnikiem. Mnie bylo latwiej zrobic ten model "próbny", a jednoczesnie pokazowy, bo znalem go do ostatniego detalu. A zawsze mialem obawy, czy nie zostane przeklety np. z powodu zbytniego utrudnienia. Naprawde, to wielka satysfakcja, ze jest inaczej.
No, ale skoro model ma dobra slawe, to jego nieliczne juz egzemplarze sa widocznie wyceniane jak antyki. Cóz, rynek...
Co do lepszych zdjec modelu, marne widoki. Byly robione bez mojego udzialu, nie mam tez zadnych ich kopii, a wydawnictwo niedlugo po wydaniu zeszytu przestalo istniec. Dzisiaj próba dotarcia do takich materialów bylaby wielce naiwna. Chyba wiec nie uda sie nimi pochwalic. Marna pociecha jest taka, ze wsród wydrukowanych okladek zdarzaly sie lepsze i gorsze; rozrzut jakosciowy byl duzy. Wtedy to uchodzilo, bo nie bylo niczym specjalnym na ogólnie marnym tle.
Jeszcze raz dziekuje za uznanie.



Post zmieniony (12-12-06 20:34)

 
21-11-06 14:37  Re: [relacja] Mig-29 Design 1:33 cz II ...i ostatnia
mores 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Witam!
Bardzo się cieszę, że głos zabrał projektant modelu. Chylę czoła, zaprojektował Pan model ponadczasowy. Dla mnie osobiście jest wyjątkowy. Przedstawiając relacje z jego budowy, oprócz świetnej zabawy, chciałem niejako przypomnieć o tym modelu - pokazać, że jest naprawde wartościowy, bo wydawało mi się, że został zapomniany, a z pewnością na to nie zasługuje. Myślę, że mi się to udało. Przyznam się też otwarcie, że po cichu liczyłem na to, że pan Jan Jedryka w jakiś sosób trafi tutaj. Tym bardziej się ciesze, że mogłem komuś dostarczyć miłych wrażeń. Budowa tego modelu to wielka przyjemność.
Widać ile znaczy znajomość przez projektanta rzeczywistego obiektu. Myślę, że nieczęsto zdarza się model, któremu nie ma się nic do zarzucenia. A takim modelem jest ten MIg, dlatego zasłuje na swoje miejsce w historii.

--
Pozdrawiam

 
21-11-06 16:22  Re: [relacja] Mig-29 Design 1:33 cz II ...i ostatnia
JSJ   

Czesc!
Jestem tak dowartosciowany, ze musze zaczac protestowac przeciw tylu komplementom: "Dosyc, ach, dosyc!". Ale na bok zarty - ponawiam swoje gratulacje dzielnego przebiegu i zakonczenia budowy. Cala relacja wymagajaca odrebnej, niemalej pracy oraz to, ze w ogóle takie modele sa ekscytujace dla szerszego grona, to optymistyczny znak, ze modelowanie od podstaw (lub prawie) nie zanika. Poniewaz laczy nas podobny rodzaj zamilowania i pewnie takie cechy, jak nieskonczona cierpliwosc, to w poczuciu tej wspólnoty proponuje odstawic tu slowo "pan". Owszem, raczej na pewno jestem dziadkiem przy domniemanej sredniej wieku na forum, ale, podobno ten, kto sie bawi w takie rzeczy, nigdy calkiem nie dorasta. Cos w tym jest, bo w tej chwili ciesze sie jak dziecko, ze innych ciesza podobne sprawy, odstajace nieco od trywialnej przecietnosci.
Pozdrowienia dla wszystkich.



Post zmieniony (21-11-06 17:01)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024