FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 
07-11-06 23:11  Re: [relacja] Mig-29 Design 1:33 cz II ...i ostatnia
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Gratulacje:)) piękny:)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
08-11-06 01:38  Re: [relacja] Mig-29 Design 1:33 cz II ...i ostatnia
ukasso 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

W stu procentach zgadzam się z tym, co napisałeś o tym opracowaniu. Model jest REWELACYJNY! Chyba najlepiej przemyślany ze wszystkich samolotów jakie robiłem. Nic, tylko szukać, kupować i kleić! Piękne wykonanie Mores. Włożyłeś w niego dużo więcej pracy niż ja w swojego i efekt widać od razu. To chyba najładniejszy model miga na forum. Gratulacje.

--

MIG-29

Post zmieniony (08-11-06 01:47)

 
08-11-06 11:51  Re: [relacja] Mig-29 Design 1:33 cz II ...i ostatnia
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

Jako entuzjasta współczesnego lotnictwa chciałem pogratulować wytrwałości a co za tym idzie ukończenie modelu w świetnym stylu.
Kto kiedyś budowała współczesną maszynę latającą wie ile trzeba włożyć w nią serca i pracy żeby doprowadzić budowę do końca … jeszcze raz szacunek i gratuluje.


Pozdrawiam BERP

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
10-11-06 10:35  Re: [relacja] Mig-29 Design 1:33 cz II ...i ostatnia
kurnikoff   

Piekny model .. Gratulacje :)

PS. Ze tez ludzie zrobili taki samolot po to by dzwigal 4 male rakietki :P:P hehe :):)

 
10-11-06 11:06  Re: [relacja] Mig-29 Design 1:33 cz II ...i ostatnia
ukasso 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Czasami zdarza mu się dźwigać nieco więcej;)



--
MIG-29

 
17-11-06 00:35  Re: [relacja] Mig-29 Design 1:33 cz II ...i ostatnia
mores 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Dzięki za miłe słowa Koledzy ;)
Dorobiłem trochę lepsze zdjęcia.

Teraz to już naprawdę koniec.

--
Pozdrawiam

 
17-11-06 10:19  Re: [relacja] Mig-29 Design 1:33 cz II ...i ostatnia
Kuba 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Model super. Szkoda, ze jednak bez uzbrojenia.

--
100 % karton!!!!!!!!!!

 
17-11-06 11:12  Re: [relacja] Mig-29 Design 1:33 cz II ...i ostatnia
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Przepiękny:)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
21-11-06 04:39  Re: [relacja] Mig-29 Design 1:33 cz II ...i ostatnia
JSJ   

Serdecznie witam.

Jako autor planów Mig-a (i Tigera) w zeszytach wydawnictwa "Design", z wielkim rozczuleniem przejrzalem relacje z budowy tego modelu, a zaskoczylo mnie to, ze jeszcze jest "w kursie". Gratuluje moresowi, ze sie nie poddal w trakcie budowy i dziekuje za mile slowa o opracowaniu zeszytu. Zastrzezenia (np. do druku) podzielam. Bylem zawiedziony efektami, bo w projekcie znajdowaly sie klisze z miekkimi przejsciami kolorów kamuflazu. Pewne inne niedoskonalosci naturalnie wynikaly z "ówczesnej" techniki zastosowanej przy projektowaniu i realizacji, jakosc kartonu tez swoje robi... No, ale jak widze, mimo wszystko model sie broni i jesli ktokolwiek ma z nim przyjemna zabawe, to ja jestem bardzo podbudowany. Warto bylo sie starac.
Dla zainteresowanych nowym wydaniem zeszytu nie mam dobrych wiesci, niestety. Prawda, ze wydawnictwo Halinski mialo to w planie, przekazalem mu odpowiednie prawa, ale techniczne uwarunkowania postawily pod znakiem zapytania sens przekladania tego leciwego projektu na nowe formy komputerowo opracowywanego druku. Tyle w kazdym razie wiem z samego zródla; nic natomiast nie slyszalem o tej drugiej opcji.
Ale, poniewaz w.w. firma zaprasza mnie do projektowania nowych modeli, rózne rzeczy sa mozliwe. Po dlugiej przerwie w takiej pracy byloby to wyzwanie, wymagajace namyslu, ale i rozszerzenia warsztatu o nowe narzedzia. Zobaczymy...

Pozdrawiam, - Jan Jedryka

--



Post zmieniony (21-11-06 10:27)

 
21-11-06 11:10  Re: [relacja] Mig-29 Design 1:33 cz II ...i ostatnia
ukasso 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Model nie dość, że jest "w kursie", to ma się całkiem dobrze. Tylko ceny egzemplarzy, które się zachowały potrafią osiągać nieraz bardzo "przyzwoity pułap". Inaczej mówiąc-są piekielnie drogie! Trochę szkoda, że taki świetny projekt nie zostanie przeniesiony na współczesne standardy opracowywania. Tyle pochlebnych opinii nie napisano chyba o żadnym innym modelu. Ja mam takie małe pytanie. Czy można gdzieś zobaczyć w dobrej jakości zdjęcia, które były umieszczone z tyłu okładki wydawnictwa "Design"? Słaby druk spowodował, że niewiele na nich widać. A wygląda na to, że pokazany tam model jest jednym z najlepiej wykonanych w historii polskiego modelarstwa. I jest to z całą pewnością najlepiej wykonany kartonowy MIG-29.

--

MIG-29

Post zmieniony (21-11-06 11:14)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024