FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
03-03-06 18:46  [R] Grossdeutschland- reaktywacja.
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

daaawno temu zabralem sie za model tego superpancernika. W pewnym momencie wkurzył mnie wiec budowe przerwalem. Ale ze jest duzy i ładny, postanowilem cos z niego jeszcze wykrzesac. W calosci bedzie malowany. Pozwolilem sobie wien nakleic pancerz burtowy, którego nie udalo mi sie odwzorowac na poczatku. Pozatym trzeba bylo wyciac okienka i bede musial ponaklejac drzwi w nadbudówkach. Zaczalem juz malowac burty- jak widac, papier sie pofalowal ale naszczescie akrylowka ma to do siebie ze potem te faldki w jakis tajemniczy sposob znikaja :)
Zrobilem pare zdjec zalosnego stanu modelu przed rozpoczeciem zabiegu... głównie chodzi o krawędzie...









--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
03-03-06 18:53  Re: [R] Grossdeutschland- reaktywacja.
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

aha, zapomnialem dodac, ze mistrzowskie wykonanie tego modelu w standardzie mozna zobaczyc w relacji Saburo http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=83779&t=83779

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
03-03-06 19:02  Re: [R] Grossdeutschland- reaktywacja.
Arek 15 

 

czesc !! No słuchaj mnie się podoba , składam modele kartronowe od nie dawna : składam przeważnie samoloty , mam do ciebie pytanie , a mianowicie czy składanie modeli pływających jest trudniejsze niz latających ?? Mógłbyś napisać mi podstawowe rzeczy od których się zaczyna ??

Z góry dzięki !!!!!!

 
03-03-06 19:08  Re: [R] Grossdeutschland- reaktywacja.
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

zasadniczo okręty, zwłaszcza ciężkie, maja sporo czesci powtarzalnych- dziala srednie, dziala przeciwlotnicze... od czego sie zaczyna? hm, chyba niedokonca rozumiem pytanie... jesli pytasz od czego zaczynac sklejanie okretow to chyba poprostu od latwiejszych modeli... ale zasadniczo samoloty sa latwiejsze... Ten model mial oznaczenie trudnosci 4/4 chociaz jest duuzo latwiejszy niz pancerniki 1:200 [Saburo wybral go jako odpoczynek od bismarcka ;)] Mysle ze moglbys sie wziac za jakis dobrze opracowany scigacz albo niszczyciel, np błyskawica, burza...

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
03-03-06 21:15  Re: [R] Grossdeutschland- reaktywacja.
Arek 15 

 

Oki dzięki !!!!!
Miłego klejenia życzę

 
04-03-06 10:15  Re: [R] Grossdeutschland- reaktywacja.
Pawel_P 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

HeHe Ten model musiał naprawde długo stać widze na pokladzie kurz ;-) Spoko !

 
05-03-06 01:09  Re: [R] Grossdeutschland- reaktywacja.
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Korsarz , chyba ciężko sypiasz , już kolejny model :-)

--

Teoretyk ostatnio...

 
05-03-06 13:03  Re: [R] Grossdeutschland- reaktywacja.
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

ja wiem czy taki kolejny? zaczalem go półtora roku temu ... A ze ciezko sypiam, to akurat prawda :D /wlasnie wstalem./

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024