FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
10-02-06 19:54  Re: [foto] CWS T-1 Modelik
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

Podoba mnie się bardzo, gratulacje super wykonanie:) A z czego koła bo też mnie ta zagadka nurtuje?:)

--
----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 
10-02-06 21:26  Re: [foto] CWS T-1 Modelik
Emes 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3
 

Koła są z kartonu, wykonane metodą "tradycyjną". Bieżnik wyciąłem z paska kartonu za pomocą zaostrzonego wkrętaka i nakleiłem na koło. Całość pomalowałem farbą Revell nr 9.
"Zagadka" dotyczyła sposobu wykonania logo na piaście koła. Zostało ono wycięte z kartonu metodą "na dzięcioła" (nie pytajcie, ile zepsułem, zanim wyciąłem cztery dobre), naklejone klejem BCG na piasty i pomalowane Revellem nr 8, żeby odcień różnił się od tego na oponach.
To cała filozofia.

Pozdrawiam
Marek

--
ŁSM

 
11-02-06 08:51  Re: [foto] CWS T-1 Modelik
Szeryf 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Aaaaaa!!! czyli jednak chodzi o to logo! Ja bym się nie odważył dziobać. Obecnie próbuję robić logo na oponach i wstępny efekt wygląda tak:




...czyli długopisem od wewnątrz lustrzane odbicie napisu. Ale żeby dziobać... hmmm muszę kiedyś spróbować, bo mi udowodniłeś, że jednak się da...
Pozdrowienia

--

 
11-02-06 09:26  Re: [foto] CWS T-1 Modelik
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

Aaaaa więc to o logo chodziło, noo fajnie to wyszło:) A ile zepsułeś;)?

--
----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 
13-02-06 10:01  Re: [foto] CWS T-1 Modelik
edikk 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Emes:
Podpowiedz proszę , gdzie można poczytać o tych metodach?

zawczasu dziękuję.

 
24-10-15 14:02  Odp: [Galeria] CWS T-1 Modelik
lukaszjb   

Witam, przepraszam za odkopywanie tematu, ale czy mógłbym prosić autora tematu bądż inne osoby które mają sklejony model o fotkę podwozia? Ponieważ mam problem z tłumikiem i nie mam zielonego pojęcia jak go wkleić w takiej formie jak zaprojektował autor, a rysunku dotyczącego całej rury wydechowej w wycinance żadnego nie ma. Z góry dziękuję

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024