FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
12-01-06 13:09  Re: [relacja] Korweta Visby
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Kojak , skoro tobie niewyszło to musi być trudny element, ale jak już model stoi na półce to nikt stępką do góry go nie ogląda , a chyba z góry to nie jest tak widoczne . Wiem że to nie jest podpowiedz jak to zniwelować , ale właśnie dla tego że model jest w standarcie ja bym to tak zostawił . Wiesz jak bywa czasem można tylko pogorszyć .

Masz może jakiś link , albo fotke na której widać co to za napęd ma to ustrojstwo ? :-)

--


Teoretyk ostatnio...

Post zmieniony (12-01-06 18:46)

 
12-01-06 13:35  Re: [relacja] Korweta Visby
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

proste. zróm makiete wody z wneka pod model i go tam umiesc.

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
12-01-06 14:25  Re: [relacja] Korweta Visby
Pawel_P 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Bardzo ładnie zresztą jak zawsze przy Twoim wykonaniu modelu:) jest OK !

 
12-01-06 15:09  Re: [relacja] Korweta Visby
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

ee.. zaraz.. on juz jest tak calkiem ukonczony? ??? jakis taki łysy taki jakiś ale ładny nawet :D

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
12-01-06 15:56  Re: [relacja] Korweta Visby
Kuba G. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Gdzie zrobiony! Oburzające :-) jeszcze przecież "pistolet" i helikopter z bambetlami na lądowisku.

--
Tygrys i Halny

 
12-01-06 18:40  Re: [relacja] Korweta Visby
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Hallo
No wlasnie co z helikopterem ??, jest w wycinance ? Bo bez niego tez ladnie , ale to by byla kropka nad i .

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
12-01-06 18:42  Re: [relacja] Korweta Visby
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Spoko wszystko bedzie w swoim czasie - relacja trwa

--
PozdrawiamKojak

 
12-01-06 21:08  Re: [relacja] Korweta Visby
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

ssebitro - to nie tak jak piszesz. Model jest naprawde dobrze opracowany. A ja cóż, gdzieś popełniłem błąd, dlatego wyszło jak wyszło. Dzis ogladałem go na spokojnie, nie jest tak strasznie źle, da sie podratować.
Sławek - dzieki za zdjęcia. Według mnie jest to jakas odmiana kotwicy Danforta:

No chyba że sie mylę, specjalistą od budowy okrętów nie jestem.
Korsarz - z makiety wody nic nie będzie - jest to część dziobnicy ponad linia wodną, no chyba że to bedzie makieta Visby tonącego "na dziób" :(
OGGO i Korsarz: Helikopter jest w wycinance, są "płotki ochronne" działko, tratwy ratunkowe, maszt, reling i olinowanie, stępka, ster i napęd - tak że trochę roboty jeszcze przedemną :):)

--
PozdrawiamKojak

 
12-01-06 21:37  Re: [relacja] Korweta Visby
Karwik 

 

Tak, to jest jak najbardziej klasyczny Danforth. Jesli to jest glowna kotwica tego okretu, to chyba jest on stosunkowo lekki, bo takie sie stosuje na jachtach i innych malych i malenkich lajbach.
Jesli mozna cos zasugerowac - najefektowniej by wyszlo gdybys to zlutowal z ogniowo cynkowanej blaszki i drutu :) I chyba wcale nie dluzej by zajelo niz z kartonu.

--
KARWIK

 
12-01-06 21:58  Re: [relacja] Korweta Visby
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Karwik - wiem ten na zdjęciu tak. Ja poszedłem na skróty i nie pokazałem zdjęcia Visby, za co przepraszam i umieszczam je tutaj. Oczywiście chodzi mi o kotwicę zwisającą z dziobu okrętu:


--
PozdrawiamKojak

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024