FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
17-04-06 10:06  Re: [relacja samolot] O czym marzyły nastoletnie korniki.(Mosquito 1:33, FM)
Witek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Piekny samolot kleilem go kiedys z MM. Wszystko bylo super tylko brakowalo kabiny i wnek podwozia. Trzymam kciuki za szybkie ukonczenie modelu.

--
Pozdrawiam Witek
Na warsztacie Yamato , Scorpion, Amerigo Vespucci, Akizuki

-----------------------------------
Samoloty. Okręty, Pojazdy
-----------------------------------

 
17-04-06 13:33  Re: [relacja samolot] O czym marzyły nastoletnie korniki.(Mosquito 1:33, FM)
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

jakiś czas temu z ciezkim sercem rozstałem się z tym modelem, nie podobał mi sie kolor. mam nadzieje że ktoś wyda wreszcze Moskita na miare 21w. Brudem sie nie przejmuj, tak czasem bywa, po lakierowaniu (jak lakier źle rozmieszany) to dopiero brud sie lubi przylepić o czym sie osttanio nawet przekonałem. podziwiam samozaparcie w sklejaniu tego czegoś, NJM z pewnościa by się juz poddała.

 
17-04-06 18:16  Re: [relacja samolot] O czym marzyły nastoletnie korniki.(Mosquito 1:33, FM)
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

...(jak ktoś ma cokolwiek o wibratorach, wpływie wibracji na człowieka to proszę do mnie)... Musial bym cie zkontaktowac z moja kolezanka. Ta to wie bardzo duzo na temat wibratorow i o ich wplywie na czlowieka tak w teorji jak i w praktyce. : ) Chwilowo siedzi w Czechach na stypendium ale jakos za miesiac powinna juz byc zpowrotem. : )


A roznosiciel malarii w tym standartowym standarcie prezetuje sie niezle. Zawsze mam dylemat czy jechac standartem (w brew pozoro jest to sztuka), bo strasznie podobaja mi sie takie modele, ale lubie dlubac i szukac rozwiazan co sugeruje waloryzacje.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
29-12-06 20:03  Re: [relacja samolot] O czym marzyły nastoletnie korniki.(Mosquito 1:33, FM)
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

Niestety model obnażył wszystkie moje słabości modelarskie, dlatego go bardzo znielubiłem i z ogromnym żalem nie przetrwał świątecznych porządków. Poprawne i estetyczne sklejenie gondoli silników przerosło mnie ;o(

--
Fanatyk Kartonu

 
29-12-06 23:17  Re: [relacja samolot] O czym marzyły nastoletnie korniki.(Mosquito 1:33, FM)
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

Człowieku nie irytuj się ! Jak jest jeszcze szansa to spróbuj go zrobić mimo wszystko do końca , bez względu na efekt . Jeżeli nie jesteś zadowolony ze swojej pracy to potraktuj go jak poligon doświadczalny . Na pewno Ci się to przyda . Ja osobiście staram się robić tylko jeden model i dopóki go nie skończę nie zabieram się za inny . Jest to jakaś motywacja w sytuacji gdy mam smaka na coś nowego . Najpierw kończę a potem zabieram się do następnego . Choćbym miał ochotę go wyrzucić .

Pozdrawiam

Jańcio

HEY HEY !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024