FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
21-08-06 11:56  Re: [relacja] Su-27 MM 4-5-6/2003
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Witam
Widzę że Matrix OST chyba dał sobie spokój z tym modelem.Tak się składa że gdzieś koło czerwca skączyłem ten model i w ramach zachęty że waro sklejać ten model chciałbym go pokazać.




Pozdrawiam.

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
22-08-06 10:38  Re: [relacja] Su-27 MM 4-5-6/2003
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

No widać że jednak warto skleić;) i chyba będę musiał go odkurzyć i wkrótce zamieścić coś :) Ale naprawdę świetnie wyszedł

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
22-08-06 19:35  Re: [relacja] Su-27 MM 4-5-6/2003
dzejkej (poohate 



Na Forum:
Galerie - 1
 

hmm aż naszła mnie ochota żeby go skleić, ale to może kiedyś...

--
Głównymi przyczynami wypadków w Polsce nie są szybkość, brawura, alkohol, dziurawe drogi, kiepskie samochody. Głównymi przyczynami są: bezmyślność, skrajna głupota, kretynizm, debilstwo, idiotyzm i durnota kierujących samochodami osobowymi.

 
22-08-06 19:53  Re: [relacja] Su-27 MM 4-5-6/2003
kari   

Witajcie !
Wydaje mi się, że Partyzant popełnił mały błąd podczs formowania dolnej krawędzi owiewki kabiny swojej "suczki".
Krawędż ta (dolna) winna być zagięta do wewnątrz.
Sądzę Matrix OST, że nie popełnisz tego błędu.
Poza tym oba modele prezentują się całkiem nieżle :-)
Pozdrawiam.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
22-08-06 21:09  Re: [relacja] Su-27 MM 4-5-6/2003
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Zgadza się Kari, dodatkowo nie odrobił lekcji od Kamila i popełnił kolejny błąd przy statecznikach poziomych (schodek - tak przynajmniej widać na powiększeniu). A to już jest naprawdę WIELKI błąd zwłaszcza, że opisywany w ostatnich postach. Ale wogóle robi wrażenie, mam 3 egzemplarze i mnie aż korci się do nich dorwać ;-D

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
23-08-06 00:51  Re: [relacja] Su-27 MM 4-5-6/2003
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 32


 - 4

Bebe , korci cie do Su , a Kitten?

 
23-08-06 12:18  Re: [relacja] Su-27 MM 4-5-6/2003
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Witam,
Dzięki za cieple slowa i uwagi dotyczące tego co żle wyszlo.Zgadzam się co do statecznika poziomego ale muszę powiedzieć że dowiedzialem się o tym schodku wlaśnie gdy miaem już stateczniki sklejone więc zlapalem za skalpel i i jako tako je zrobilem.Nie wyszly takie jakie powinny byc ale liczą się chyba chęci?.Jeśli chodzi o kabinę to w tej chwili jeśli sobie przypominam trudno mi bylo odczytać intencje autora.Przymieżalem tą kabinę po kilkadziesiąt razy i tak mi najlepiej pasowala.Jeśli to jest bląd to moja wina.Dobra nauka dla innych.Pozdrawiam.
P.S BeBe najwiękeszym moim blędem jest to że nie mam dostępu do internetu tak jak bym tego chcial więc nie jestem na bieżąco we wszystkich postach.
Pozdrawiam

 
22-12-06 14:52  Re: [relacja] Su-27 MM 4-5-6/2003
Petlakow 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

siema. Ja terz kleje su-27 i jakoś mi wychodzi i to nawet całkiem nie źle.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024