FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
15-12-02 12:27  Re: [niespodzianka] M5A1 Stuart VI - DARMOWY MODEL OD AGANDA :-)
Drewal   

No to za Tych co na morzu.

 
15-12-02 15:56  Re: [niespodzianka] M5A1 Stuart VI - DARMOWY MODEL OD AGANDA :-)
Kyofu       

Świetna robota !
Jedyne co mogę dodać to poparcie dla wersji czarno-białej.
Powody są dwa:
Pierwszy to koszty wydruku na "plujce".
Drugi - moim zdaniem ważniejszy to możliwość zrobienia (komp lub malowanie) innego kamuflażu, czyli wieeeeeelkie pole do popisu.

 
15-12-02 18:23  Re: [niespodzianka] M5A1 Stuart VI - DARMOWY MODEL OD AGANDA :-)
mischan 

 

beda nastepne??????????????

 
15-12-02 18:34  Re: [niespodzianka] M5A1 Stuart VI - DARMOWY MODEL OD AGANDA :-)
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

mischan napisał:
> beda nastepne??????????????

Sa takie plany, ale na razie nie chce o tym mowic, bo za wczesnie na to. Jesli beda, to bez zapowiedzi. Jako niespodzianki :)

K.

 
16-12-02 10:32  Re: [niespodzianka] M5A1 Stuart VI - DARMOWY MODEL OD AGANDA :-)
Witold       

Piękna praca i choć nie jestem pancerniakiem z zamiłowania - model skopiowałem. Cieszę się, że nie wszyscy oglądają się na pieniądze i udostępniają swą pracę za darmo. Tylko, że ja hołduję zasadzie coś za coś, gdy biorę od kogoś lub zaufanie do przyzwoitego zachowania, gdy daję coś komuś. Wiem, że gdyby ten model został wydany musiałbym za niego zapłacić, dlatego przekazałem (myślę, że autor nie ma nic przeciwko temu) honorarium za model na Fundusz Specjalny Domu Dziecka w Mokrsku. Ja mam wiele radości dzięki p. Agandowi, niech mają ją i inni.

 
02-11-08 20:04  Odp: [niespodzianka] M5A1 Stuart VI - DARMOWY MODEL OD AGANDA :-)
Marduk   

Przepraszam, że odkopuję wątek, lecz mam pytanie, jednej rzeczy nie rozumiem; czy przy drukowaniu modelu, części np. na arkuszu I, mają być zaraz przy krawędzi kartki, czy mają być marginesy?

 
02-11-08 20:52  Odp: [niespodzianka] M5A1 Stuart VI - DARMOWY MODEL OD AGANDA :-)
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Agand w tej chwili najprawdopodobniej jest w okolicach Bosforu i nie "wchodzi" na Forum. Postaram się przy najbliższym z nim kontakcie przekazać pytanie.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
02-11-08 21:30  Odp: [niespodzianka] M5A1 Stuart VI - DARMOWY MODEL OD AGANDA :-)
DavidESP   

I am sorry, but I must write in english or spanish.
I would like to get this model, but the link does not work. Is it still possible to download this model?
Thankyou

 
02-11-08 22:42  Odp: [niespodzianka] M5A1 Stuart VI - DARMOWY MODEL OD AGANDA :-)
Janusz_x   

DavidESP napisał:

> I am sorry, but I must write in english or spanish.
> I would like to get this model, but the link does not work. Is
> it still possible to download this model?
> Thankyou

I ask to take back from jbielin mail

I greet

 
03-11-08 17:12  Odp: [niespodzianka] M5A1 Stuart VI - DARMOWY MODEL OD AGANDA :-)
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Dokładnie ja też nie mogę pobrać modelu. Strona się nie ładuje. Pomocy !!!

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024