FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
10-08-05 23:36  Re: Tzar-Tank kapitana Lebedenko do ściągnięcia (prawie) za darmo
maniek   

a ja mam go w 25

08/15

 
11-08-05 00:21  Re: Tzar-Tank kapitana Lebedenko do ściągnięcia (prawie) za darmo
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

aaaale jazda:)...nawet nie wiedziałem, że na świecie istniały taaaakie cudaki:)))

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
11-08-05 03:18  Re: Tzar-Tank kapitana Lebedenko do ściągnięcia (prawie) za darmo
Greg77   

A ja z powodu przeprowadzki nie mam jak zabrać się za tego w 1:25:( No i do tego ponad 300 szprych;) Ale może w ciągu miesiąca się da:)))

Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
11-08-05 08:19  Re: Tzar-Tank kapitana Lebedenko do ściągnięcia (prawie) za darmo
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Już widzę las rąk modelarzy chętnych do zapłacenia po ściągnięciu i zbudowaniu :-)))
To chyba jakiś utopijny marzyciel.
Weź w sklepie chleb, idź i do domu i zjedz, a potem wróć do sklepu i zapłać...
Mam kolegę, który jak np. zapomni skasować bilet w autobusie to następnym razem kasuje dwa - ale na świecie są pojedyncze egzemplarze takich ludzi.

To mi w ogóle nie wygląda na czołg, tylko bicykl (tricykl właściwie), welocyped pancerny, coś w tym stylu. Ale rozmiar jest imponujący. W pierwszej chwili myślałem, że to wózek do przewożenia jakiejś armatki.

Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
11-08-05 09:33  Re: Tzar-Tank kapitana Lebedenko do ściągnięcia (prawie) za darmo
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

@ Maniek, Greg77 - skąd macie ten "rower" w 25-ce? Bo może nie ma potrzeby żebym sie meczył w przeskalowywanie? A póki co, siadłem wczoraj na chwilę i dłubię przy powiększaniu. Niestety, wielkość niektórych części powoduje, że trzeba to będzie drukowac na A3 a i to nie wiem, czy wystarczy... No i ciągle sie zastanawiam czy standard (dość ładne tekstury gość zrobił) czy walorka.... Jeszcze "uwidzimy" :)
PZDR. Mała Mi
P.S. A na gotowy model, faktycznie trzeba będzie przeznaczyć spory teren. Ciekawe co będzie jak sie żona dowie o moim pomyśle.....

It'll End In Tears

 
11-08-05 10:15  Re: Tzar-Tank kapitana Lebedenko do ściągnięcia (prawie) za darmo
maniek   

mamy bo kiedys zaprojektowalismy a nie mial kto testów robić

08/15

 
11-08-05 10:57  Re: Tzar-Tank kapitana Lebedenko do ściągnięcia (prawie) za darmo
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

A w jakim - o ile moge spytać - formacie toto jest? I czy istnieje szansa żeby to od Was - w celach testowych i obserwacyjnych - otrzymać?
PZDR. Mała Mi

It'll End In Tears

 
12-08-05 10:50  Re: Tzar-Tank kapitana Lebedenko do ściągnięcia (prawie) za darmo
Greg77   

Myśle że już wszystko załatwione;)

Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
12-08-05 10:57  Re: Tzar-Tank kapitana Lebedenko do ściągnięcia (prawie) za darmo
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Powiedziałbym raczej że w trakcie załatwiania :) Ale w dobrym kierunku zmierza....
Mała Mi

It'll End In Tears

 
12-08-05 16:19  Re: Tzar-Tank kapitana Lebedenko do ściągnięcia (prawie) za darmo
izz_miniatures 

Na Forum:
Galerie - 3
 

piękniutkie to cudeńko... ale takie jakieś siakieś dziwaczne ciut... bardzo nietypowe... bo to ni pies ni wydra... jak to zwać... ??

Mój kanał na YouTube: IzzMiniatures
Mój blog: IzzMiniatures
Moja kolekcja zdjęć graffiti

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024