FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
10-08-05 15:23  [Free Model] Tzar-Tank kapitana Lebedenko do ściągnięcia (prawie) za darmo
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Tu: http://home.1asphost.com/homespunmagixx/tzartank/tzar_download.asp
Przepiękne to brzydactwo ma dwie wady:
1. jest w skali 1:48 - ja juz przygotowuję się do przeskalowania go do jedynej słusznej 25-ki :)
2. nie jest całkiem za free, a raczej rozprowadzany na zasadzie " build before you buy" czyli w zasadzie "sklej zanim kupisz".
PZDR. Mała Mi

It'll End In Tears

 
10-08-05 21:45  Re: Tzar-Tank kapitana Lebedenko do ściągnięcia (prawie) za darmo
woy-tek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Mała Mi przeskalowanie tego monstrum do 1:25 jest nie lada wyzwaniem. W ostatniej relacji ze spotkania WAK możesz zobaczyć ten model wykonany przez Darka Zygmańskiego ( T-34) w skali 1:72. Życzę powodzenia :-)
http://konradus.net/foto.php?scr=http://konradus.com/forum/img_upl/karton/rupieciarnia_5.jpg 28.imageshack.us/my.php?image=img01506vs.jpg
Lebedenko stoi obok Tgrysa z MM w skali 1:25 w górnym prawym rogu zdjęcia na lodówce. Trochę mało widoczny, ale daje skalę porównawczą.

The DOORS Are Open

Wojtek GG 1239442

 
10-08-05 22:00  Re: Tzar-Tank kapitana Lebedenko do ściągnięcia (prawie) za darmo
Kuba 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Wow. A coz to jest:P

100 % karton!!!!!!!!!!

 
10-08-05 22:25  Re: Tzar-Tank kapitana Lebedenko do ściągnięcia (prawie) za darmo
Carus   

Tygrys jest z Micromodelu Woy-tuś...więc więc w 1:35 jak pamiętam-bardzo dawno powstał ten model...


pozdrawiam
Carus...

 
10-08-05 22:51  Re: Tzar-Tank kapitana Lebedenko do ściągnięcia (prawie) za darmo
Hook6   

 

T 34 pokazywał ten model we własnym opracowaniu i skali 1:72 na spotkaniu WAK nr 3 28.02.2004

Oto tamte fotki:


A tutaj czołg między innymi modelami - obok Morane i Zera które są w 1:33.

 
10-08-05 22:58  Re: Tzar-Tank kapitana Lebedenko do ściągnięcia (prawie) za darmo
Hook6   

 

A tu można porównać z człowiekiem

 
10-08-05 22:58  Re: Tzar-Tank kapitana Lebedenko do ściągnięcia (prawie) za darmo
RAIDEN 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 9
 

Cześć

Koło przednie miało średnicę z tego co pamientam 8m! to po przeskalowaniu do 1:25
bedziesz miał średnicę 32cm. (koło od małego rowerku)
Z tego co usłyszałem, T34 chce go za jakiś czas wystawić za Free w 1:72.
Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość.

Pozdrawiam

 
10-08-05 23:16  Re: Tzar-Tank kapitana Lebedenko do ściągnięcia (prawie) za darmo
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

ale co do jest do licha???

 
10-08-05 23:25  Re: Tzar-Tank kapitana Lebedenko do ściągnięcia (prawie) za darmo
rav.m   

ściągam to ale i tak nie wiem jak mu mam zapłacić te 10 $
pewnie i tak zacznę to kleić jak już gośc zapomni że coś takiego zrobił.
doczytałem 15$ czy on oszalał...

.................................................******.............................................................
na warsztacie pokój mieszkalny przystosowany do sklejania modeli.

Post zmieniony (10-08-05 23:29)

 
10-08-05 23:26  Re: Tzar-Tank kapitana Lebedenko do ściągnięcia (prawie) za darmo
RAIDEN 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 9
 

Cześć

Jest to prototyp rosyjskiego czołgu z I WW.
Carowi się spodobał bo bawił się jego makietą,
Pierwszy wyjazd w pole tego pojazdu na pokazie dla cara skończył się klapą bo zakopał się w błocie po paru metrach jazdy.
I tyle było jego historii.

Pozrawiam



Post zmieniony (10-08-05 23:32)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024