FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 7Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
18-07-05 01:43  [Galeria] 'Pancerka' w 1:100
Krzychu74 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 4
 

Witam wszystkich serdecznie!
Ponieważ pierwszy raz jestem tutaj na forum, a zatem krótko o sobie:
Imię: Krzysiek
Wiek: 31 lat Miejsce zamieszkania: Kłodzko
Zainteresowania ogólne: modelarstwo (tylko karton), historia, militaria, rysunek.
Zainteresowania modelarskie: broń pancerna i od czasu do czasu lotnictwo w skali 1:100.
Historia choroby: Na początku kleiłem w normalnej dla obu ww wymienionych grup skalach 1:25 i 1:33. Następnie po stwierdzeniu, iż zaczyna brakować mi miejsca w moim małym pokoiku, przeszedłem na 1:50. Niestety choroba nie dała za wygraną i od paru lat kleję w 1:100. Do tej pory "stworzyłem" kilkanaście czołgów (II WŚ i współczesne) i pięć samolotów ( I WŚ i II WŚ). W chwili obecnej na "warsztacie" jest Kubelwagen i P-40 Kittyhawk.
I to by było chyba tak pokrótce tyle o mnie.
Pozdrawiam gorąco.
Krzysiek



Post zmieniony (18-07-05 15:25)

Blog

Sklepik

Post zmieniony (29-03-09 23:27)

 
18-07-05 19:26  Re: "Pancerka" 1:100
Kocurro 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Z chęcią bym zobaczył te maleństwa. ;))

 
18-07-05 20:33  Re: "Pancerka" 1:100
mondo   

Witaj u nas,szuflandia rulez ;-)

 
18-07-05 22:19  Re: "Pancerka" 1:100
Luki 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Mam nadzieje, że kiedyś pojawią się na naszym forum fotki twoich czołgów... ach małe jest piękne ;-)

 
18-07-05 22:31  Re: "Pancerka" 1:100
Carus   

Hello ;-)

ja już widziałem te modele-i to chyba na naszym forum w poczekalni ;-) ale to były 50 z tego co pamiętam...

chętnie zobacze więcej ;-)


pozdrawiam
Carus...

 
18-07-05 22:36  Re:
Krzychu74 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 4
 

Witam !
Koledzy, wiem że chcielibyście zobaczyć zjęcia "maleństw". Ja sam chcę je jak najszybciej zamieścić (a jest tego trochę), ale w temacie "komputer" jestem narazie zieloniutki jak groszek i "muszem się jeszcze naumieć". Trochę cierpliwości. Zdjęcia będą napewno!
Pozdrawiam
Krzysiek

Blog

Sklepik

Post zmieniony (10-10-05 01:09)

 
24-07-05 00:16  Re:
Krzychu74 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 4
 

Witam ponownie.
Po ciężkich bólach wreszcie są fotki. Pragnę z tego miejsca bardzo serdecznie podziękować kol. Hook-owi 6 , który wytłumaczył mi jak "chłop krowie na granicy" jak się to całe ustrojstwo "ładuje". Jeszcze raz dzięki Ci Hook za okazaną pomoc.

Na początek mój pierwszy model w "setce" (proszę o łagodny wymiar kary) sklejony z pomniejszonego MM nr 5/75. Prosty w budowie i jeszcze wiele mu brakuje.



następny to Pz.Kpfw. 38(t). Tym razem z GPM-u. Malutki, ale zgrabniutki.



Jeśli się fotki spodobają to dam następne, jeśli nie to będzie to taki mój mały przyczynek do modelarstwa kartonowego w naszej galaktyce...

Pozdrawiam
Krzysiek

Blog

Sklepik

Post zmieniony (29-03-09 23:36)

 
24-07-05 00:24  Re: "Pancerka" 1:100
Toff 



Na Forum:
Galerie - 11


 - 3

O cie Stefan...

Więcej!!! Małe jest piękne! :D

 
24-07-05 00:26  Re: "Pancerka" 1:100
Hook6   

 

Wstawiaj, wstawiaj. Tutaj wielu ludzi lubi miniaturowe kartonówki

 
24-07-05 00:44  Re:
Krzychu74 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 4
 

Skoro się podobało to następne dwa:
Sherman Firefly (nie pamiętam z jakiego wydawnictwa). Model wbrew pozorom sklejał się przyjemnie i łatwo.



T17 Staghound z ModelCardu. Też bardzo przyjemny modelik.



Pozdrawiam

Blog

Sklepik

Post zmieniony (29-03-09 23:38)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 7Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024