FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
09-07-05 11:52  Re: [zapowiedz] AH - Bergepanther 1:25
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Piterpanzer ... piszesz, że można przerobic ten model np na inna wersje....

Mi sie wydaje, ze przerabianie najnowszych modeli z AH, GPM.... gdzie druk jest swietny...(bynajmniej dla mnie)... to poprostu niszczenie modelu. Przerabiac mozna było stare zolte GPMy.... ModelCardy czy Flye... ALE NIE NAJNOWSZE AH! Nie mogłbym przeciagnac pedzlea po powierzchni najnowszego modelu AH... :)

Pozdrawiam!
Michał

 
09-07-05 11:56  Re: [zapowiedz] AH - Bergepanther 1:25
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Ja i tak wszystko maluję aerografem ,więc dla mnie to nie grzech lecz wyzwanie. Nie jestem kartonowym ortodoksem i dołozenie blaszek i ruchomych zaczepów do tego modelu dopiero podniesie dla mnie jego wartość!

Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
09-07-05 12:05  Re: [zapowiedz] AH - Bergepanther 1:25
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

hehehe! ja tez nie! :-) koła drewniane, metalowe gasienice chetnie wpakuje :-)

ale ten DRUK.... to już jest klasa ;-)

Pozdrawiam!
Michał

 
09-07-05 22:11  Re: [zapowiedz] AH - Bergepanther 1:25
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Piękna surówka:) Gratuluje mojemu koledze, który zaprojektował to cacko:) nic tylko podziwiać... Brawa dla Pana!!! Tylko te negatywne wyppowiedzi je zagłuszają. Tyle misternej pracy włożonej nie muwiąc o szukaniu dokumentacji... Jeszcze raz wielkie gratulacje!!!

Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
09-07-05 22:28  Re: [zapowiedz] AH - Bergepanther 1:25
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

A ja myslę, że nikt z wypowiadających się nie uważa, że projektant nie wykonał dużo wspaniałej pracy, a to że temat komuś nie odpowiada? Jego wola, zresztą uważam, że akurat dyskusja jest na całkiem dobrym poziomie, byle się nie obrażać:)

Pozdrawiam

StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
09-07-05 22:58  Re: [zapowiedz] AH - Bergepanther 1:25
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Obrażać się to łupota ludzka:) Nie jestem taki, tylko troche się sflustrowałem czytając ten wątek, Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam. CHciałem dać troche pozytywu.. Chyba nie wyszlo:/

Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
10-07-05 11:42  Re: [zapowiedz] AH - Bergepanther 1:25
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Eeee tam szebi, od razu uraziłeś:) Po prostu normalnie, kulturalnie dyskutujemy, po prostu każdy ma inne zdanie i nie ma za co przepraszać:). A propos, kto jest autorem?:> Czyżby Pan Sobel?:)

Pozdrawiam

StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
10-07-05 12:07  Re: [zapowiedz] AH - Bergepanther 1:25
_TONY_ 

 

pojazd bardzo fajny ALE NIE KUPIĘ GO

---------------------------
W[OiO]WNIK POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ - no to panowie będę projektował kadłuby
---------------------------
3597139

 
10-07-05 12:12  Re: [zapowiedz] AH - Bergepanther 1:25
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Tak właśnie on :) W robieniu akurat pojazdów 1:25 to on jest poprostu jak widać z reszta niezły:) kiedyś zrobił TIGERA bodajże który stał się jak na tamte czasy modelem rzadkosklejalnym ze względu na detale wnętrz itp. Ciekaw jestem malowania tegoś niemieckiego dość dziwnego osiągnięcia. Pozdrawiam kolegów po fachu :)

Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
10-07-05 12:26  Re: [zapowiedz] AH - Bergepanther 1:25
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Niezły to delikatnie powiedziane:) Oprócz Tigera wykonał dla AH PzKpfw II C i Panterę - to na pewno, a i trochę innych modeli widziałem, niestety pisze teraz z głowy (czyli z niczego:P).
A propos samej konstrukcji, to podobne dziwolągi (czy śmieciarki, zwał jak zwał:))) miały też i inne państwa:)

Pozdrawiam

StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024