FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
31-10-06 23:13  Re: [dla zbieraczy] koniec pewnej epoki
wichura3 

 

sorry, przeniosłem pytanie do wątku Konradusa.



Post zmieniony (31-10-06 23:15)

 
31-10-06 23:23  Re: [dla zbieraczy] koniec pewnej epoki
kopajt 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 1

Michał R. jasne że dotarła - dzięki :)

--
Pozdrowionka - najlepsze modele dopiero przed nami
w produkcji: TITANIC 1:50, NAGATO 1:100, CHINOOK 1:16 i co sobie jeszcze wymyślę ;)
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
31-10-06 23:39  Re: [dla zbieraczy] koniec pewnej epoki
mrymacki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 1

Niezwykle mnie to cieszy. Życzę powodzenia w uzbieraniu reszty.

 
01-11-06 07:28  Re: [dla zbieraczy] koniec pewnej epoki
?????? 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

No skoro tak sie wszycy chwalicie to tez sie pochwale > Ten modelik mam od zawsze jak sie urodziłem to juz był w domu chyba dlatego ojciec starał sie o chłopaka



--


 
01-11-06 18:22  Re: [dla zbieraczy] koniec pewnej epoki
Frytek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Fulcrum - ten modelik wisi u mnie na ścianie w biurze oprawiony w ramki :)

--
___________________________
Mam ręce w kieszeniach , a kieszenie jak ocean....

 
07-11-06 14:32  Re: [dla zbieraczy] koniec pewnej epoki
kurnikoff   

Jak skleic ta cala kolekcje z MM to by chyba trzeba by miec jakis hangar na ich przechowywanie :) No i tak z 10 osob do pomocy bo robota rozwlekla by sie pewnie na laaaaadnych pare lat :)
PS. pewnie Ci yak niejedna pulke one zajmuja co ??:) ehhe

 
07-11-06 15:26  Re: [dla zbieraczy] koniec pewnej epoki
yak   

Wywołany do tablicy informuję:
Mam w domu garderobę w której są i wszystkie M&M's i wzmiankowane wyżej Yamashiro i He-111 od Hala i kilkanaście (dziesiąt??) kilo innych modeli. Na samej górze przyczepiony jest wydruk aukcji MM 1/57 z ceną 1.400PLN (jakby koś chciał wyrzucić, to się może zastanowi). Całość (z literaturą formatu A-4) zajmuje ok. 0,5m.szesc.

Powoli dojrzewam do MON-ówek. Ostatnio ustrzeliłem Czołg średni z 1957r. ale zbieranie tego to jeszcze nie ten klimat co MM.

W wolnej chwili może to skataloguję, ale przeglądając forum wiem, że wielkich rarytasów to u mnie raczej nie ma.

PS:
Na warsztacie Vickers E

 
09-11-06 21:46  Re: [dla zbieraczy] koniec pewnej epoki
CoCu   

Witam wszystkich. Pierwszy raz piszę na tym forum, ale temat mi się spodobał, bo sam również kolekcjonuję od pewnego czasu modele kartonowe. Jednak nie wszystkie numery, lecz tylko to, co zawiera się w moich zainteresowaniach. Jednak dla mnie najważniejszy jest stan modelu. Dlatego niektóre numery kupuję kilkakrotnie. Zostawiam sobie lepszy a gorsze przeznaczam na sprzedaż. A teraz pytanie do autora tego postu: czy masz wydanie specjalne z roku 1960? Bardzo mnie to ciekawi, gdyż jest to największy unikat wśród dotychczas wydanych numerów Małego Modelarza. Kiedyś nawet pojawił się na Allegro w super stanie. Sprzedał się za "jedyne" 1 525,00 zł. I to jest chyba rekord cenowy wśród modeli tego wydawnictwa, a może i w ogóle. Ale jestem ciekaw czy i Ty go masz, bo jak nie, to znaczy, że ta epoka jeszcze dla Ciebie się nie skończyła. :-)

 
10-11-06 08:55  Re: [dla zbieraczy] koniec pewnej epoki
yak   

Cocu, sprawdzę w domu i dam odpowiedź do poniedziałku. Wydaje mi się, że mam to o co chodzi, mam pewne wątpliwości bo troszkę ich zasiał WSMK (powyżej), ale gdyby okazało się, że masz rację to masz duuuże piwo u mnie, bo to znaczy, ze jest jeszcze na co polować.

Co do tematyki to też początkowo koncentrowałem się na określonym profilu (lotnictwo WW II), kupiłem Mewę z 1960, a potem to już poszło.......

 
10-11-06 09:56  Re: [dla zbieraczy] koniec pewnej epoki
orinoko 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Chodzi o te modele sylwetkowe?
Tomek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024