FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  -> 
09-04-06 17:51  Re: [Kiedy] Titanic
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Cóż ja mogę powiedzieć...
Autor modelu ma od pół roku bardzo poważne problemy zdrowotne. Mam nadzieję, że jego aktualny pobyt w sanatorium kończy ową złą passę. Ostatnio będąc u niego (jakiś miesiąc temu) widziałem na ekranie komputera znakomite perspektywiczne rysunki montażowe. Wykonywane odręcznie w Corelu, odręcznie - czyli bez używania programów 3D. Nie mniej jakość tych rysunków jak dla mnie jest doskonała... Model jest skończony, rysunki chyba jeszcze nie, ale mam wrażenie, że to już lada chwila.
Pozdrawiam!

--
MacGregor

 
09-04-06 18:14  Re: [Kiedy] Titanic
psinthos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Trzymam zatem kciuki za szybki powrot do zdrowia Pana Bonesa i czekam na model. :-)

--

m.
*psinthos.com* | *sternenflotte.pl*
------------------------------------------------------------------------------------------------------
w stoczni: Nagato | Isuzu | USS Caperton | USS Oklahoma | USS California
------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
09-04-06 19:46  Re: [Kiedy] Titanic
paakub 

 

Witam,
Zycze p. Bonesowi szybki powrot do zdrowia.
I oczywiscie oczekuje na przepiekny model TITANICA.
Piotr

 
09-04-06 21:55  Re: [Kiedy] Titanic
Krzychu74 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 4
 

Witam!
Michal_22 : u mnie pasja do "Titanica" zaczęła się w podstawówce. Film Camerona jest pięknym dodatkiem do niej (pomijając treść filmu).
Wstyd przyznać, ale do tej pory nie skleiłem żadnego modelu "Titanica". Kilka razy się przymierzałem do planów w "Modelarzu", ale niestety... (inne wydawnictwa nie wpadły mi w ręce, a modeli plastikowych nie kleję). Dlatego tak wyczekuję tego opracowania.
Przyłączam się do życzeń szybkiego powrotu do zdrowia dla p.Bonesa
Pozdrawiam.

--
Blog

Sklepik

 
09-04-06 21:59  Re: [Kiedy] Titanic
Godfather   

myślę, że wszyscy okrętowcy chcieliby aby Pan Bones jak najszybciej powrócił do zdrowia:) a model zakupię napewno....już się nie ogę do(SZ)czekać:D:D:D:D
pozdrawienia z Wrocka

 
10-04-06 00:08  Re: [Kiedy] Titanic
Michał 

 

Przyłączam się do życzeń szybkiego powrotu do zdrowia Pana Bonesa. Trzymam kciuki. Jedno jest pewne, ten model to będzie hit na skalę światową z tego co piesz McGregor. Ciekawe kto by go w takim razie wydał? Ja mam dwa typy... :) Pozdrawiam serdecznie

 
10-04-06 09:29  Re: [Kiedy] Titanic
Ushi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Hmm... Titanic... brzmi interesujaco :)

Ja rowniez sie dolaczam do zyczen powrotu do zdrowia dla pana Bonesa.

PS. A bedzie tez "boski" DiCaprio w skali 1:200 ?

--
Pozdrawiam,
Ushi (Gekkonidae)

Na warsztacie: Bumar DUT-0502 (Modelik)

 
24-02-07 09:27  Re: [Kiedy] Titanic
Kolejarz 

 

Witam. Sprawa Titanica coś ucichła. Czy moze ktoś wie coś na temat terminu wydania tego transatlantku

 
24-02-07 10:37  Re: [Kiedy] Titanic
Michał 

 

Fajnie że odświeżono ten temat. Czy ktoś już coś wie?

 
24-02-07 12:36  Re: [Kiedy] Titanic
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Modele statków i okrętów sklejam raczej okazjonalnie, ale Titanica kupię na 100%. Przecież to legenda i zawsze marzyłem, by tą legendę, w skali 1/200, postawić sobie na półce:-)))
Dlatego ja również dopytuję się, czy wiadomo kiedy model ma szanse ukazania się na rynku?

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024