FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
28-06-05 01:05  [Galeria] Małe zoo... czyli 3 tygryski
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Tym ktorzy nie do końca zdecydowani są na karton przedstawiam zdjęcie porownawcze 3 kociakow.
Ten w makijazu to przedstawiana na forum moja konwersja tygrysa z GPM.Szary ze sladami malowań to Tamiyowski Tygrys 1-25 (też już przerabiany i wzbogacany wnętrzem wykonanym z kartonu). Kolejny szaraczek z numerem 113 to 1-24 z Marui ,w pełni sterowany szesciokanałowym radiem.




Po wykonaniu waloryzacji roznice z daleka trudne do wykrycia,a to co wazne modeli w 1-25 w kartonie jest wiecej i sa zdecydowanie tańsze.Plastiki oczywiscie wzbogacą moją kolekcję i ozywią diorame jadąc pomiędzy kartonowkami .

Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER



Post zmieniony (12-02-09 00:06)

 
28-06-05 09:18  Re: [prezentacja] Małe zoo,czyli 3 tygryski
*Paulos* 



Na Forum:
Relacje w toku - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

fajnie sformulowany temat :) tytulowe tygryski tez swietne choc sie na tym nie znam ;)

-------------

Jaki będzie następny model??? ... L E P S Z Y !!!!!!!

 
28-06-05 20:21  Re: [prezentacja] Małe zoo,czyli 3 tygryski
Seweryn 

 

Pytanie podstawowe - skąd masz figurki w 1-25???????????????

Seweryn

 
28-06-05 21:06  Re: [prezentacja] Małe zoo,czyli 3 tygryski
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Figury robie sam,są z zywicy .Jedna z figurek na zdjeciu była razem z kociakiem,ale jest to 1/2 dowodcy.Oczywiscie pionierska chirurgia plastyczna doczepi bohaterowi nogi by mogł w pełni okazałosci stanąć przed czołgiem .

Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
28-06-05 21:24  Re: [prezentacja] Małe zoo,czyli 3 tygryski
Seweryn 

 

Może chcesz sprzedać któreś?

Seweryn

 
28-06-05 21:45  Re: [prezentacja] Małe zoo,czyli 3 tygryski
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Obecnie nie mam osoby ,ktora leje zywicę. Nie robiłem tego sam.Ja tylko tnę ,przeginam na gorąco tworząc kolejne klony.Zmieniam im pozycję ciała,zmieniam mundury itd.Gdy dostane kopie swoich męczarni to jade dalej i tak to się toczy.

Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024