FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
01-07-05 14:38  Re: [relacja] Fokker E.V - MM 7/1998
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Papieru przed wycinaniem niczym nie impregnowałem. Kadłub i skrzydła są tryśnięte mgiełką z aerografu - akrylowa pactra (trzeba uważać, w drezynie tatra pofałdował mi się papier w miejscu gdzie za długo psikałem). Wogóle nie widać że było malowane ale mam nadzieję że choć trochę zabezpiecza. A kaemy jutro lub pojutrze.

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
01-07-05 14:44  Re: [relacja] Fokker E.V - MM 7/1998
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zapomniałem dodać że osłonę silnika pomalowałem sidoluxem przy pomocy pędzla. Ładnie wsiąka - to też podobno jest jakiś akryl. Jedyny mankament to zapach - teraz mam pachnący model. A może kadłub też malowałem sidoluxem? Nie pamiętam. Jak przyjdę do domu powącham aby się upewnić.

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
06-07-05 13:29  Re: [relacja] Fokker E.V - MM 7/1998
Kocurro 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Dalej czekam na kaemy...;))

 
06-07-05 21:47  Re: [relacja] Fokker E.V - MM 7/1998
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Nie dadzą spokoju ;-)
Na pewno za 2 tygodnie coś się skręci. Na razie mam inne priorytety.

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
07-07-05 10:56  Re: [relacja] Fokker E.V - MM 7/1998
_TONY_ 

 

mam dziwne uczucie że żeś zawalił te km'y :D

---------------------------
W[OiO]WNIK POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ - no to panowie będę projektował kadłuby
---------------------------
3597139

 
07-07-05 12:34  Re: [relacja] Fokker E.V - MM 7/1998
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

_TONT_ - nawet ich jeszcze nie tknąłem. Nie bjespakojsja.

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
09-07-05 12:25  Re: [relacja] Fokker E.V - MM 7/1998
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Tempest. Mam takie pytanko: czy robisz wersje z obracanym smiglem, czy wklejasz je na stale? Bo jeden drobiazg przykul moja uwage, ale musze najpierw znac odpowiedz na pytanie.

Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
09-07-05 19:12  Re: [relacja] Fokker E.V - MM 7/1998
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Śmigło będzie przyklejone na stałe. Silnik był chyba rotacyjny i tak jest to opracowane w modelu, więc aby śmigło się obracało należałoby zrobić wszystkie popychacze albo żadnego. Wybrałem opcję pośrednią.

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
10-07-05 21:29  Re: [relacja] Fokker E.V - MM 7/1998
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

O to mi wlasnie chodzilo. Bo nie zabardzo mi wlasnie przypasowal brak zaworow. W takim przypadku pomysl dobry, bo po co tworzyc sztuke dla sztuki. Tylko teraz bedziesz musial pilnowac zeby nikt ci nie przekrecil smigla. Ja juz w kilku modelach przerabialem na obracane bo notorycznie obrywano mi lopaty.

Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
11-07-05 22:45  Re: [relacja] Fokker E.V - MM 7/1998
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

A tak z innej zupelnie beczki: Swoja relacja podsunoles mi kilka ciekawych pomyslow na wykonanie uplastycznien w tym modelu. mam go w planie jako nastepnego druciaka. Ale to dopiero jak zakoncze aktualne projekty ponapoczynane.

Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024