FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
29-04-05 16:10  [Relacja] Bartel Bm-6
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
W przerwie pomiędzy budową gąsienic do Panzer I które są na ukończeniu postanowiłem pobawić się Bartelkiem. Myślę że jak skończe do konkursu to dobrze a jak nie to też dobrze bo będę miał co se na półce postawić

 
29-04-05 16:11  Re: [budowa] Bartel Bm-6
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
:)

 
29-04-05 16:12  Re: [budowa] Bartel Bm-6
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
wiele zależy jak będzie dzisiejszej nocy na razie jestem na dość zaawansowanym etapie budowy skrzydeł

 
29-04-05 21:18  Re: [budowa] Bartel Bm-6
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

No, no. Pancerniak się wziął za latadło, to tylko przyklasnąć :)
A zegarów na tablicy nie będzie?

------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
29-04-05 23:25  Re: [budowa] Bartel Bm-6
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Adaś zegary już są, zdjęcie też i to nawet takie z obwódkami. Teraz przede mną długa noc, ale nie jest źle myśle że zdąże. Już mam zamontowan ydolny płat i pomalowany, górny też. Lotki gotowe nie pomalowane, pracuje nad zastrzałami. Pierdułki zrobie jutro bo osobiście już pływam. A jak tam twoje 35 co??



Post zmieniony (30-04-05 09:53)

 
30-04-05 19:07  Re: [budowa] Bartel Bm-6
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
to chyba moja najszybsz relacja, ale to już koniec. Siedziałem do 4 nad ranem i dwa razy wpitoliłem skalpel w palec, ale było warto

 
30-04-05 19:09  Re: [budowa] Bartel Bm-6
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Dziękuję wszytskim którzy oglądali moją relacje, wspierali mnie :-):-):-) i Lechowi za taki ładny model samolotu, zgłoszenie już wysłałem, Lechu jescze nie potwierdził.

 
30-04-05 19:10  Re: [budowa] Bartel Bm-6
*Paulos* 



Na Forum:
Relacje w toku - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

widać poświęcenie autora :)

-------------

Jaki będzie następny model??? ... L E P S Z Y !!!!!!!

 
30-04-05 21:04  Re: [budowa] Bartel Bm-6
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Fotografie doszły o 18.15 dzisiaj. BARDZO SIĘ CIESZĘ !!! Aktualna lista dostarczonych fotografii modeli na "modelach-kartonowych".
Lech

 
30-04-05 22:37  Re: [budowa] Bartel Bm-6
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

a jednak Ci się udało, gratuluję!!!!! ;))) kolejny końkurent :)))
i pełna zgoda w tym, że model ładny ....

____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024