FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 
14-04-05 14:54  Re: Zapowiedź pierwszego numeru CardPlane
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

W Radomiu jest w saloniku prasowym w byłej Hypernowej (po lewo od wejścia), obecnie Carefur (czy jakos tak).

KMH Sokół Radom

 
14-04-05 16:11  Re: Zapowiedź pierwszego numeru CardPlane
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


CardPlane jest przede wszystkim w salonikach prasowych RUCH i w niektórych kioskach.
Lista (w miarę stała dla kolejnych numerów) będzie wkrótce na naszej stronie www.

Homik napisał:

"Melduję, że we Wrocławiu od Nadodrza w góre nie ma nigdzie CardPlane :(
Chyba musze jechać do "prawdziwego miasta", czyli około Rynku."

Wiem, że jest w saloniku RUCH przy Piłsudskiego (w pobliżu Komandorskiej); wiem, bo prawie codziennie tamtędy przechodzę (wczoraj jeszcze był).
Lech

 
14-04-05 16:31  Re: Zapowiedź pierwszego numeru CardPlane
*Paulos* 



Na Forum:
Relacje w toku - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Opinia o modelu:


ładny druk , gdzie niegdzie na szarym kolorze występują jakieś białe plamki, ale ujdzie ... instrukcja czytelna, okładka to porażka - jakby się dziecko bawiło w photoshopie, myślę że warto może pomyśleć nad jakąś charakterystyczną okładką - to przecież leży w intersie wydawcy, żeby jego produkt byl widoczny i ladnie sie prezentował na wystawie, może tez należało by wymyśleć jakieś logo, bo ta ramka na okladce z napisem CARD PLANE to taka sobie (bez urazy-troche mam pojęcia o poligrafi i wiem że można lepiej i ladniej ... ) naprawde zapowiada się fajniutka seria, wiec nad okładką warto popracować, a na te logo to może wydawca maly konkurs ogłosi :) to taki moj pomysł na szybko,.


pozdrawiam
P.S.
świetnie że wydawca jest obecny na forum i odpowiada na uwagi WIELKI PLUS

-------------

Jaki będzie następny model??? ... L E P S Z Y !!!!!!!

 
14-04-05 17:53  Re: Zapowiedź pierwszego numeru CardPlane
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Tym "dzieckiem w fotoshopie" byłem ja i przez mój wrodzony wstręt do samokrytyki byłem nawet zadowolony z efektów "zabawy w fotoshopie". Poważnie: loga nie będzie i zwykły napis CardPlane zostanie, natomiast co do okładki, to oczywiście pracujemy nad tym. Gdybyś zobaczył projekty, które otrzymałem od "plastyków", to zrozumiałbyś moją determinację i konieczność "zabawy z bitmapą". Dzięki za uwagi.
Lech

 
14-04-05 19:08  Re: Zapowiedź pierwszego numeru CardPlane
cygielski 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Logo CardPlane mi się podoba -- proste ale ładne, możnaby tylko wyrównać wszystkie trzy linijki (teraz każda kończy się w innej odległości od ramki) i jest cacy. Co do okładki, widzę, że następne będą lepsze, więc nie ma sensu wtykać moich trzech groszy.

Pozdrawiam,
Szymon

 
19-04-05 09:50  Re: Zapowiedź pierwszego numeru CardPlane
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Wczoraj zakupilem P.8/I. Lech - i jak tu nie wypowiedziec jakichs achow i ochow. Dla mnie tematyka, jakosc opracowania i cena rewelacyjna. I egzemplarz, ktory trafilem, poza malymi skazami okladki, prawdopodobnie powstalymi w czasie transportu, jesy OK. Teraz to juz nie mozesz zejsc ponizej tego poziomu :)
Tak na marginesie, to swoimi pomyslami zacheciles mnie do tworzenia kolekcji polskich skrzydel - tych w okolicach 1939 roku i oczywiscie PAF (Polish Air Force) '40 :) I z tego co wiem, to chyba nie pierwsza taka kolekcja - Grzes(W) moze sie co nieco wypowiedziec, zreszta jego "Suma" mozna obejrzec w FK...
I jeszcze jedno - jak zauwazyliscie, istnienie takich forum jak to jest bardzo ispirujace dla niektorych z nas - Lech (CardPlane), Homik (WAK), chyba niedlugo bedzie KrAZ od Poste... i wszyscy inni o ktorych nie napisalem. Byle tak dalej!

Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
26-04-05 17:16  Re: Zapowiedź pierwszego numeru CardPlane
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Na naszej stronie: www.modele-kartonowe.com jest spis saloników prasowych RUCH, w których zawsze będzie rozprowadzany CardPlane (spis nie obejmuje kiosków RUCH, w których również CP jest dostępny)
Lech

 
26-04-05 23:13  Re: Zapowiedź pierwszego numeru CardPlane
Łukasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Jeżeli ktoś jeszcze nie widział:







 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024