FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
26-03-05 13:20  [relacja] Spitfire Vb od Hala
Dawidsan 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Witam wszystkich !
ZAmiasta tropic piratow internetowych i zabawiac sie w konkwistadora ...zabralem sie do klejenia Spita od Hala. Model nie wydaje mi sie trudny.. no moze skrzydla ... i nie wydaje mi sie skomplikowany. Wybralem bo nie posiada makiety silnika , na ktorej zawsze zniechecam sie do dalszych prac. ZAmierzam wykonac go w lekko waloryzowanej wersji (kabina i wneki).

c.d.n.

P.S. Wszystkiego najlepszego z okazji Świat!

Pozdrawiam !

 
26-03-05 13:24  Re: [relacja] Spitfire Vb od Hala
Dawidsan 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Stan prac na dzien dzisiejszy ...... po spacerze zaczne sklejac calosc do kupy....Strasznie wycina sie te kratownice ....... od skalepela mam odciski . Koniecznie radze krawedzie pomalowac farbka . Ja zrobilem to Pactra nr A117 Raf Inter. Green. Wycialem drzwiczki z boku kabiny .... chce troche pokazac wnetrza.

c.d.n.

Pozdrawiam wszystkich i Wesolych Swiat

Pozdrawiam !

 
26-03-05 13:42  Re: [relacja] Spitfire Vb od Hala
Adam - Octusek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Trzymam kciuki bo sam niedługo się za niego zabiorę - fajnie, że podajesz numery pactry do retuszu - bardzo się to przyda :)

 
26-03-05 14:49  Re: [relacja] Spitfire Vb od Hala
Yachu 

 

sam też chcialem sie zabrac za ten model i zrobic relacje na forum, ale niestety byles szybszy.. mimo wszystko przetarcie szlakow bardzo sie przyda.

 
26-03-05 15:11  Re: [relacja] Spitfire Vb od Hala
Dawidsan 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
udalo mi sie zrobic szkielet , okleic go prawa burta kabiny i wkleic dwie wregi.... wszystko niesamowicie pasuje ...nastepne zdjecie jak skoncze jedna burte kabiny...
pozdrawiam

Pozdrawiam !

 
26-03-05 17:15  Re: [relacja] Spitfire Vb od Hala
Jawka - Adler 



Na Forum:
Relacje w toku - 3


 - 1

Będę gorąco kibicować. U mnie czeka w dlugiej kolejce ;-)). Z przyjemnością pooglądam Twoją relację bo zapowiada się ciekawie.

Skype: jawka-adler
8856744
Dalej ŁA-7, Bartolomeo Colleoni

 
29-03-05 10:59  Re: [relacja] Spitfire Vb od Hala
Dawidsan 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam!
Orczyk gotowy i wyposazenie prawej burty tez... siedze i dlubie drazek sterowy i powoli uzupelniam lewa burte. Jka dotad nie napotkalem zadnych utrudnien, wrecz przeciwnie model pieknie sie klei. Fotki wstawie jak aparat wroci ze swiat.
Pozdrawiam

Pozdrawiam !

 
29-03-05 20:49  Re: [relacja] Spitfire Vb od Hala
Dawidsan 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Witam!
A oto i orczyk oraz czesciowe wyposazenie prawej burty. Jezeli moge cos doradzic:doklejanie drugich stron wreg to lekko chybiony pomysl ... lepiej jest pomalowac druga stone wregi farba A117 Raf Inter. Green ..bedzie to wygladalo o wiele lepiej. Poza tym nie zglaszam zadnych trudnosci.

Pozdrawiam

Pozdrawiam !

 
30-03-05 11:48  Re: [relacja] Spitfire Vb od Hala
kermeet 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Witaj,

Śledzę ten wątek z uwaga, u mnie prace są na podobnym etapie. Model klei się wyśmienicie, jedyną przeszkodą jest brak czasu... :(

Pozdrawiam

 
30-03-05 12:22  Re: [relacja] Spitfire Vb od Hala
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

No to bardzo miło że ktoś w końcu zaczał wątek z tym modelem, będę uważnie obserował pracęi życze powodzenia w dalszej budowie.

pozdrawiam Winduś

Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024