FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 
06-04-05 14:12  Re: Zapowiedź pierwszego numeru CardPlane
Łukasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Qrchak, ja też nie znam francuskich "c" z haczykiem i skandynawskich "o" z kreską, co nie oznacza, że nie powinienem wiedzieć, że w danym słowie się ich używa. W moim prywatnym, osobistym odczuciu, jeżeli ktoś nie używa tych literek z zamiarem "bo ja i tak tego nie skumam", to mam wrażenie, że bierze mnie za niedorozwiniętego. Pewnie większość obcokrajowców nie zwróci uwagi, że te literki są, jakie są, ale nie miejmy ich za głupków, którzy nie będą potrafili w razie potrzeby napisać "s" zamiast "ś".

Ale, jak już napisałem, to jest detal. Ważne jest to, że tekst po angielsku w ogóle istnieje. Na cardmodels.net zainteresowanie tym modelem jest naprawdę spore.

 
06-04-05 16:25  Re: Zapowiedź pierwszego numeru CardPlane
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Tak szybkim okiem spojrzałem na ten wątek.... tylko dlatego, że dziś widziłem ten model na żywo...

No i potwierdzam to o czym była mowa wcześniej:

+nowy producent
+temat
+model
+cena
-Jakość Papieru
-okładka

Pozdrawiam!
Michał

 
06-04-05 16:40  Re: Zapowiedź pierwszego numeru CardPlane
mors 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Czy ktoś go namierzył w Lublinie i okolicach? już mi obrzydło bieganie od kiosku do kiosku :-(
Lech, czy dogadujesz się z jakimiś sklepami internetowymi? też nigdzie nie widzę

 
06-04-05 17:28  Re: Zapowiedź pierwszego numeru CardPlane
Łukasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Dodam jeszcze, że znalazłem go w Gdyni w saloniku Ruchu na Starowiejskiej (było kilka egzemplarzy). Wcześniej byłem tylko w takim moim sklepie spożywczym, w którym jest też trochę czasopism (z modeli Kartonowe Hobby i MM) - tam CardPlane'a nie było.

 
07-04-05 10:26  Re: Zapowiedź pierwszego numeru CardPlane
mwg84mm   

Udało mi się kupić wczoraj. To naprawdę best-buy! Jeżeli chodzi o mnie to laurka. Mam nadzieję że będzie wielu nabywców mimo nieco niszowej tematyki i będą ukazywać się kolejne modele.
W Gdańsku raczej ciężko go dostać w normalnym kiosku, swój egzemplarz kupiłem w sklepie modelarskim naprzeciwko ETC.

 
07-04-05 10:57  Re: Zapowiedź pierwszego numeru CardPlane
amd   

Tak, o tym samym. Niekoniecznie o tym ktory dolecial. :-)
Pytalem sie bo tak spojrzalem na serie: niezrealizowane projekty, prototypy ... to i pasowalyby "samoloty ktore nie dolecialy".
pzdr
amd

 
13-04-05 17:45  Re: Zapowiedź pierwszego numeru CardPlane
cygielski 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Co do polskich liter, myślę, że powinny być, bo nic nie szkodzą (bcokrajowiec i tak nie będzie wiedział, że to Wałęsa a nie Łaleza, czy te haczyki tam będą czy nie). Co do modelu, brawo -- wygląda pięknie, temat super, a jeśli się skleja jak wygląda, to już będzie zupełny hit.

Pozdrawiam,
Szymon

 
14-04-05 12:44  Re: Zapowiedź pierwszego numeru CardPlane
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


CardPlane 1/2005 (P-8/I) można kupić w GPM.
Lech

 
14-04-05 14:21  Re: Zapowiedź pierwszego numeru CardPlane
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Melduję, że we Wrocławiu od Nadodrza w góre nie ma nigdzie CardPlane :(
Chyba musze jechać do "prawdziwego miasta", czyli około Rynku.

-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
14-04-05 14:26  Re: Zapowiedź pierwszego numeru CardPlane
stach48 

 

USZANOWANIE !!!!Niestety z kolportarzem jest coś nie tak. Na śląsku poprostu niema tego =PIERWSZEGO=. W Gliwicach ani w RUCHU ani KOLPORTERZE ani w empiku.
Szukałem w KATOWICACH-ZABRZU-w kioskach-salonikach prasowych i empikach. nie mam go też w mniejszych GIERAŁTOWICACH=KNUROWIE=i.t.d. Dzwoniłem do głównej hurtowni i rozdzielni RUCH w Zabrzu i nikt nic nie wie o wyd.CARD PLANE. W saloniku kolportera uzyskałem jedynie obietnicę że skontaktują się z =centralą= Postanowiłem więc dalej nie szukac bo przy okazji wydałem troche kasy kupując kilka A.H. i ANSWERÓW.
Reasumując: Drogi Lechu przy takim kolportażu (w bądż co bądż wielkich aglomeracjach)
o sprzedaży 20% nakładu nie ma co marzyc i weż również pod uwagę że sprzedaż wysyłkowa istotnie podnosi cenę a jednego egzemplarza poprostu nie opłaci się kupowac.
Mam nadzieję że numery nastepne bedą bardziej dostępne a jubileuszowy nr 100 000
podarujesz mi w nagrodę za wiernośc.
NAJLEPSZEGO

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024