FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
03-08-04 07:01  [R/G]CWS T1 Sanitarka
kierownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Po stosunkowo nowym "Starze" przyszła kolej na coś starego. Padło na CWS-a, czyli na naszego rodzimego Rollsa (dziś pewno nim byłby). Prototyp buduje syn (czyli Michał - na życzenie Michała forumowego - w standardzie ;-)), a ja robię fotki i zamieszczam je na stronie
http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopic.php?t=2851&postdays=0&postorder=asc&start=0
Model ma obrotowe i skrętne koła, otwierane drzwi i trochę wyposażenia.



Post zmieniony (22-04-09 14:58)

 
03-08-04 12:34  Re: CWS T1 Sanitarka
izz_miniatures 

Na Forum:
Galerie - 3
 

i też te kanciaste koła... jakby ociosane z drewna... czy nie da się tego zrobić inaczej??

Mój kanał na YouTube: IzzMiniatures
Mój blog: IzzMiniatures
Moja kolekcja zdjęć graffiti

 
03-08-04 12:42  Re: CWS T1 Sanitarka
kierownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Boki są wypukłe. Koła maja dwie grube wręgi - można np. dać pomiędzy nie jeszcze kilka i metodą Rajkuba otrzymać fajny bieżnik. Ale to wymaga i tak malowania. Jeszcze pomyślę.

 
03-08-04 15:22  Re: CWS T1 Sanitarka
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

...tylko te koła...

 
03-08-04 16:29  Re: CWS T1 Sanitarka
izz_miniatures 

Na Forum:
Galerie - 3
 

no faktycznie... bok jest wypukły... ale na poprzednich zdjęciach nie było tego widać... tak czy siak... hmm, bierznik i tak by się przydał... [no ale to można zrobić już samemu]...

Mój kanał na YouTube: IzzMiniatures
Mój blog: IzzMiniatures
Moja kolekcja zdjęć graffiti

 
04-08-04 06:12  Re: CWS T1 Sanitarka
kierownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Szerokość oponki to 4,5 mm. Szerokości odnóżek tych "T" na bieżniku to jakieś 0,6mm - trudno byłoby to wycinać. Zatem rozrysowałem już opony w postaci 7 warstw (każda o grubości 0,6 - 0,7mm) o stopniowanych średnicach i z nacięciami w postaci ząbków na obwodzie. Będzie to jako alternatywa do wykonania.

 
04-08-04 14:24  Re: CWS T1 Sanitarka
izz_miniatures 

Na Forum:
Galerie - 3
 

he he... miło to czytać... cieszę się... a modelik zapewne zakupię...

aha... jeszcze jedno... na zdjęciach tutaj nie widać... ale na tych na kartonworku dostrzegłem cudną kierownicę... [przynajmniej pięknie się prezentuje na zdjęciu]... bardzo ładna... no i ogólnie cały model fajny... widzi mi się już teraz...

czekam jak się pojawi na rynku...

Mój kanał na YouTube: IzzMiniatures
Mój blog: IzzMiniatures
Moja kolekcja zdjęć graffiti

 
13-08-04 06:29  Re: CWS T1 Sanitarka
kierownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Model skończony. Dojdzie jeszcze lakier - ale już będę na urlopie. Reszta zdjęć w podanym linku.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024