FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
29-07-04 22:54  Re: Informacje o nowościach z JSC
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Grisza! a ja bym zacierał rączki na: http://cornellanddiehl.com/nassau.jpg USS Nassau =)

Pozdrawiam!
Michał

 
29-07-04 23:36  Re: Informacje o nowościach z JSC
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Michał - czy ten USS to typ Tarawa?

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
29-07-04 23:48  Re: Informacje o nowościach z JSC
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Tak to ta sama klasa okrętu........!
a co....... podoba się?! też chciałbyś go mieć?! :-)
jak na razie... oferuje nam go jedynie firma Revell ;P

Pozdrawiam!
Michał

 
30-07-04 00:00  Re: Informacje o nowościach z JSC
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Michał - daaawno, daaaawno temu, kiedy byłem piękny i młody a Ty byłeś wtedy małym brzdącem albo nawet jeszcze niezrealizoweanym projektem (;-D) w Morzu był zamieszczony mały planik tego okrętu. Bardzo mnie wtedy zaintrygował. Ni to lotniskowiec, ni to okręt desantowy. Nie sadzę abym obecnie miał moce przerobowe aby taki model wykonać bo są inne priorytety ale kto wie?.

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
31-07-04 15:59  Re: Informacje o nowościach z JSC
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
No tak Tempest..... zainteresowań modelarskich masz dość dużo...... wiec żeby zbudować takie bydle w 1:200 to czasu chyba się nie znajdzie.......! Ale chciałbym mieć dylemacik czy znajde na niego czas...... Jak na razie dylematu nie ma ... bo nie ma modelu! =) problem z głowy....... ;-)

A teraz coś o ZUIHO ....... który już się pasi u mnie w domu!!!!!! =)

Okładka jak dla mnie ładna..... standard......
Plan generalny..... szczegółowy.... zaznaczona duża ilość częśći.
Historia okrętu..... bardzooooo obszerna!
Opis budowy! Bite 3 strony drobnego tekstu .... + 3 strony w języku angielskim =)
8 stron kartonowych formatu A4 z częściami..... + 2 strony A4 z samolotami..... ale nei jest to zwykły papier taki jak na instrukcje tylko karton o obniżonej gramaturze..! wypas!!!
JSC chyba czytała wątek "Sugestia dla projektantów".... na części z pokładem mamy te pozytywne zapasy koloru... ORAZ...... niektóre części są wydrukowane dodatkowo (na zapas) :-)))))))
Kolorystyka modelu....... Ogólnie dominuje kolor jasnej zieleni..... (coś jak Zuikaku)...... bardzo fajnie to wygląda..... Ale największy SZAŁ robi pokład......! (w załączniku kawałek skanu pokładu)
Bardzo dużo samolotów....... (9 Kate - 21 Zero) są bardzo małe :-) nie na moje paluchy :/
Można wykonać ruchome windy oraz hangary pod pokładem.

Aż mam ochote zabrać się za niego po ukończeniu Akitsushimy........... bo już to czuję ... jak on się pięknie będzie prezentował :-/
Niestety wiem, że jeszcze mi daleko żebym się zabrał za ten model....... Sam okręt na pewnos kleje! Ale samoloty chyba mnie przerastają :-/
Zdecydowanie wolałabym go w skali 1:200 :-]

Model gotowy - efekt gwarantowany! Model godny polecenia!

Pozdrawiam!
Michał

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024