FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
27-07-04 15:30  Informacje o nowościach z JSC
deglock   

Podobno wydawnictwo JSC wydało model japońskiego lotniskowca. Niestety jest tam taka tajemnica, że nie wiem co co za jeden, ale chyba Zuiho za 18 zyli.
Tak sobie myślę, że wydawcy nie słyszeli o marketingu lub reklamie
POZDRO

 
27-07-04 22:58  Re: Informacje o nowościach z JSC
Łasica   

Skąd bierzesz te informacje? A tak swoją drogą, to wydawnictwo faktycznie "olewa" polskich modelarzy. Nie sprzedają skali 1:250. Możliwe, że to krucjata przeciw sklepom. Dopiero po telefonicznej interwencji dostarczyli ostatnie nowości do sklepu Maćka na Dzielnej w Warszawie. Ja - mimo ceny, woję kupować w sklepie, bo lubię zobaczyć co kupuję, zanim to zrobię.
Pozdrawiam
Łasica

 
27-07-04 23:35  Re: Informacje o nowościach z JSC
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

...właśnie jest dostępny na allegro...(?!)
...ale cena to już 24+koszty...:/

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
28-07-04 13:01  Re: Informacje o nowościach z JSC
amd   

Poproscie o nowy cennik :-) Sa juz 250'tki :-) Tylko ten tekst o relatywnie tanich modelach brzmialby znacznie prawdziwiej tylko po niemiecku :-)
pzdr
amd

 
28-07-04 13:05  Re: Informacje o nowościach z JSC
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
:-)

Pozdrawiam!
Michał

 
28-07-04 14:31  Re: Informacje o nowościach z JSC
CzerwonySmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

czy za cennik JSC trzeba coś zapłacić

 
28-07-04 18:52  Re: Informacje o nowościach z JSC
deglock   

Jako, że jestem w kontakcie z JSC wiec wiem także, że za tydzień bedzie jakiś duży współczesny Pasażer ale nie wiem co to za jeden, ale myślę, że Queen Mary II.
Nic nowego w skali 1:250 nie wydali poza Fryderykiem ale modelik palce lizac, gdzieś mi sie obiło że palnują w tym roku jeszcze Nassaua ale to też nie jest pewne.
Lubię ich modele ale klientele olewają równo.A najlepiej tam zadzwonić i zapytać sie

 
28-07-04 22:31  Re: Informacje o nowościach z JSC
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam!
ja już sobie zamówiłem ten model... więc na dniach napisze co się prezentuje ciekawego w środku! :-)

deglock - Nassau......... czy to jest współczesny lotniskowiec eskortowy?! czy jakiś inny Nassau?

Pozdrawiam!
Michał

 
29-07-04 09:29  Re: Informacje o nowościach z JSC
amd   

CzerwonySmok: nie, nie trzeba placic. Od jakiegos czasu raz na kwartal wysylam maila z prosba o katalog i przysylaja (nawiasem mowiac w rtf-ie, taki drobiazg a cieszy).
deglock: jedna nowa 250'ka, ale tez troche wznowien. W moim katalogu jest ich prawie 10.
pzdr
amd

 
29-07-04 22:47  Re: Informacje o nowościach z JSC
grisza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Michał - profil dotychczasowych modeli w 1/250 sugeruje SMS Nassau, pierwszego kajzerowskiego drednota. Niemcy z HMV nie mogą sobie poradzić z wydaniem tego modelu już od paru lat, więc nasi z JSC pewnie ich wyprzedzą, jak z Derfflingerem. Nie wiem jak inni, ale ja już zacieram ręce.
Pzdr, gr

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024